Kızlar acil bakar mısınız, lütfen :(

Leviosaa

Gül, güldür, güzelleştir 🪷
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2022
1.136
981
28
Kızlar merhaba, sanırım üşütmüşüm. Anlamadım, çişim var sanıyorum gidiyorum, afedersiniz iki üç damla bir şey ve sızlıyor, acıyor. Bir kere daha böyle olmuştu, Monurol şase içip rahatlamıştım, ama şimdi korkuyorum çünkü yumurtlamamın üzerinden henüz 3 gün geçti, Allah korusun bir şey falan olur, belki döllenme olmuştur nolur yardım edin, ilaçsız nasıl geçer bu acı?

Çoooook su için 3 litreyi bulun. Bir de alakası var mı bilmem ama bana yoğurt yemek (probiyotikli olanlardan) iyi geliyor.

Canım anlattıklarından bende yaşadım enfeksiyon kapmışsın sanırım tuvaletini yaparken aşşırı yanman oluyor dimi, dayanamadım doktora gittim antibiyotik verdi anında iyi geldi.

Canım anlattıklarından bende yaşadım enfeksiyon kapmışsın sanırım tuvaletini yaparken aşşırı yanman oluyor dimi, dayanamadım doktora gittim antibiyotik verdi anında iyi geldi.
Ama aşkım gebelik riskinde kullanmak doğru olur mu bilemiyorum

Ama aşkım gebelik riskinde kullanmak doğru olur mu bilemiyorum
Şimdi bir ilaç var gece yatmadan hemen önce içiyosun ben yapmadım onu ama hamile olan yengem vardı hamileyken de içmiş o ilacı yani, şimdi öneririm önermesine ama doktoruna danışıp kullanacaksan kullan çünkü Allah korusun bebeğe bişey olsa günahını almak istemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…