kızlar acaba hamile miyim?

38s

dert etme.. dua et...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
11 Mart 2013
6.421
2
kızlar ben yeniyim aranızda:) en son 3 şubatta adet oldum bu ay olmadım ama aynı zaman da pko luyum fakat adet düzensizliğim yok. kaç gündür yorgunluk, uykuya eğilim, bel ağrısı we zaman zaman da kasıklarım ağrıyo... sizce hamile olabilir miyim? test yapmaya çekiniyorum hüsran yaşamak istemiyorum...

Son düzenleme:
kızlar ben yeniyim aranızda:) en son 3 şubatta adet oldum bu ay olmadım ama aynı zaman da pko luyum fakat adet düzensizliğim yok. kaç gündür yorgunluk, uykuya eğilim, bel ağrısı we zaman zaman da kasılarım ağrıyo... sizce hamile olabilir miyim? test yapmaya çekiniyorum hüsran yaşamak istemiyorum...

Merhabaalar; bence heemen bir test yapın genelde bahar yorgunluğuda oluyor bende sizin gibi düşünüyordum bayağı yapmadım testi yaptığımda cıktı ama en garantilisi kan testi

tşk ederim ama geçen senede aynı ayda böyle gecikmem olmuştu o yüzden çekiniyorum biraz

beklemek çok zor yaaa

kızlar ben yeniyim aranızda:) en son 3 şubatta adet oldum bu ay olmadım ama aynı zaman da pko luyum fakat adet düzensizliğim yok. kaç gündür yorgunluk, uykuya eğilim, bel ağrısı we zaman zaman da kasıklarım ağrıyo... sizce hamile olabilir miyim? test yapmaya çekiniyorum hüsran yaşamak istemiyorum...

Bende hamileyim ve bahsettikleriniz hamilelik belirtileri gibi duruyor. Bence gidin kan verin ve sonucu öğrenin böyle emiin olamamaktan çok daha iyidir sonucu öğrenmek . Umarım hamilesinizdir. Allah gönlünüze göre versin

Bende hamileyim ve bahsettikleriniz hamilelik belirtileri gibi duruyor. Bence gidin kan verin ve sonucu öğrenin böyle emiin olamamaktan çok daha iyidir sonucu öğrenmek . Umarım hamilesinizdir. Allah gönlünüze göre versin

tşk ederim ozge8787 bu ara senide tebrik ederim. bikaç gün daha geçsin de gideceğim tabi olmazsam

aynen papatyanın dediği gibi kesinlikle git bakk yoksa stresii insana yetiyor.

ya ben bugün katıldım ama hergün takip ediyordum..1 haftadır karın agrısı oluyo...ıkı gundur sırt.karın ve sol kasık agrısı oluyo adetim 11 şubattı en son...inş. hamileyimdir :KK43:

ya ben bugün katıldım ama hergün takip ediyordum..1 haftadır karın agrısı oluyo...ıkı gundur sırt.karın ve sol kasık agrısı oluyo adetim 11 şubattı en son...inş. hamileyimdir :KK43:

inş hamilesindir:)

X