kızlar 9.5 haftalık hamişim hiç karnım yok

yasel

utkum iiki varsin
Kayıtlı Üye
7 Mayıs 2008
207
0
selam kızlar benim hiç karnım yok 9.5 haftalık hamişim hiç karnım yok sanki hamiş değilmişim gb acaba bebişim gelişemiyormu lütfen arkadaşlar beni aydınlatın

güzelim 9.5 haftada karnın hemen çıkmaz ki...hamile kadınların genelde karnı 4. aydan sonra çıkmaya başlar...bebeğin gelişmediği öyle dışardan bakılma ile ya da karın büyüklüğü ile anlaşılmaz içini rahat tut...

ay güldüm kıs sabah sabah allah iyiliğini versin emi ..senin bebeğin şu anda mm lerle ölçülüyor..belki 15-20 gr hiç belli olurmu ben 4,5 aylık hamişim bende de yok ama gelişimi süper allaha şükür..dert etme ilerleyen zamanlarda bu ne büyük göbek böyle diyceksin..

bende daha 8 haftalıkken karnım var diye geziyodum ortalıkta aman ne karnı şimdi 3,5 ayılığım yeni yeni çıkıyo daha 70-80 gr bebek karında bellimi olur.ama bilmeyince öyle sanıyo insan keyfini çıkar bidaha giyemeyeceğin tüm kıyafetlerini giy gönlünce

o kadar erken çıkmaz zaten. ben de 14+5 olamama rağmen minnacık yeni çıkıyor. heveslenip bekliyoruz bakalım :)

selam kızlar benim hiç karnım yok 9.5 haftalık hamişim hiç karnım yok sanki hamiş değilmişim gb acaba bebişim gelişemiyormu lütfen arkadaşlar beni aydınlatın

a.s.canım yaa bu ne acele,bekle 4-5. ayına gir bakalım,göbişin normalde de yoksa bu aylarda (4-5)bile binicik bir göbişin olur,bekle bakalım çorabını bile giyemeyaceğin günler gelecek,acele etme ve tadını çıkar.:teytey:
darısı bebek sahibi olmak isteyip de olamayan bizlerin başına bizim için dua et tatlıkm tamam mı?senağlama :a015: senağlama

canımmm daha çok erken sen merak etmem bebğin iyidir..a.s
benim karnım 20.haftadan sonra belli olmaya başladı:roflol:

Canım 9,5 haftalık hamişken karın belli olmazki ben 6 aylık hamişim ve hala karnım sabahları küçük görünüyo yeni çıktı benim göbeğim merak etme hem karın belli olma işi kişiden kişeye görede değişir karın yapına göre yani bikaç ay sonra yavaş yavaş belli olur merak etme hayırlı hamilelikler dilerim...

daha cok yenisin guzelim ....ben hic unutmam esimle gezerken bi arkadasida hanimiyla geziyodu karsilastik dedi kac aylik hamilesin dedin ben dedim 7 bitti bi sasirdi kadin bende dusundun 4 en fazla 5 diye...yani benim karnimda cok kucuktu ama cok sukur bebegim saglikliydi....ama 2. sanki tam tersi duba gibiydim...sabirsizligini anliyorum biran once karnim ciksin soyle gostere gostere geziyim diyosun yakindir merak etme....a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…