KIZLAR 7 ekimde adet gördüm

tuba58

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2008
28
0
40
KIZLAR 7 ekimde adet gördüm 12 ekimde sona erdi nezaman hamile kalabilrim yumurtlama günüm kaç gün de olur

canım adetin bittikten 2 gün sonra 2 gün arayla denmelisin herkesin yuurtlama dönemi farklı farklı oluyo ama ortalama bi hesap var 28, günde bir adet görenler adetinin ilk gününden saymaya başlayarak 10. 12. 14. 16. günlerde deniyo ama dediğim gibi bazı arkadaşlarım yumurtalama döneminden bir hafta sonra gerçekleşmiş.yani sen adetin bittikten sonra bidaki adet tarihine 2 gün kalaya kadar 2 gün arayla denemelisin

aycank 7 sinde oldum 12 ekimde bitti dün akşam ilişkiye girdik acaba hamile kalmış olma ihtimalim varmıdır sabah vucut ısım yüksekti baya

valla biraz geç ilişkiye girmişsin.bak benim buğün bitti adetim ve yarın başlayacam çalışmalara 2 gün arayla ancak bu şekilde yakalayabiliriz doğru tarihi.bence sende bundan sonraki aylarda böle yap.birde belli olmuyoki bazıları ilk denemelerinde hamile kalıyolar bazıları defalarca denedikten sonra umarım halime kalırsın en yakın zamanda canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…