kızlar 5 temmuz akşamı METEMİ aldım kucağıma

masumkedi

Guru
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
131
0
kısaca hikayemi yazıyım biliyorsunuz aslında 10 temmuzdaydı doğumum ama 5 temmuzda sabah yataktan kalkınca işaret geldi aradık dokroru hafta sonu olduğu için muayehanesinde tabi hemen gidin hastaneye ben arıyorum dedi gittik doğumhaneye ama sancı felan yok hemen beni nst ye bağladılar muayene ettiler açılma yok zaten normal olamaz dedim bebeğim ters ebeler güldü bide bana.nst ye bağlanınca meğer sancılarım varmış 11.30 da gitmiştik akşam 4 oldu doktoru aradılar ben geliyorum demiş benim sancılar bir başladı feci adam gelemiyoda hastalarını bırakıp 6.30 da geldi bakt sancılar feci hemen beni sezeryana aldılar 19.30 da doğum yaptım. aslında epidural yaptırıcaktım
ama ani gidince ameliyathaneye girince bide tırstım bayıltın beni dedim sonra daha ameliyathanede ayılttılar beni çıkarken herkes beni bekliyordu bebek iyimi dedim eşim çok güzel oğlumuz var dedi odaya bir gittim baktım benimki uyuyorr.bugün 6 günlük olsuk anca yazabiliyorum giden gelen bitmedi sağolsunlar kızlar korkulacak hiçbişey yok acıyor karnınız ama çocuk için acısada katlanılıyor hastanede 2 gece kaldım eve geldim 1 günde evde yattım sonra kalkındım hemen herkes şaşırdı ama iyiyim çok şükür karnım biraz var oda sarkık korse giyiyorum bakalım nolucak neyse çok uzun oldu kimse okumayacak oğlum uyanana kadar yazıyım dedim herkese allah kolay doğumlar nasip etsin:teytey:

coksekeriremsugüle oynaya büyüt bebişini canım allah hayırlı uğurlu evlat etsin inşallah darısı başımıza :teytey:

canım benimmm hade gözün aydın.allah bağışlasın yavrunuzu.bu arada hangi hastanede doğum yaptın.
memnun kaldınmı dr ve persenolden.bende özel konakta yapıcam.hayırlısı artık.tekrar tebrikler canımm.

Allah sağlıkla büyütmenizi nasip etsin:nazar: bende bu güzelliği yaşarım umarım
Allah hepimizin dualarını kabul eyler dilerim

Canım benim Allah analı babalı buyutsun bebişinin sansı da bahtı da acık olsun gozunuz aydın cok opuyorum bebişi

Allah analı babalı büyütsün... Sağlıklı uzun ömürlü, hayırlı bir evlat olsun inşallah...

bebek04pic.jpg

hadi gözünaydın canım allah sağlıklı uzuuuuuunn ömürler nasip etsin.darısı bize artık.

eskiden dehikayeleri olkuyunca gözlerim dolu dolu olurdu..
ama simdi icim cız ediyor, her bebegin sevgisi icime doluyor ..
Allah analı babalı buyutsun..

allah analı babalı sağlıklı sihhatli akıllı uslu zeki ahlakllı inançlı büytüsn inaşllah
uzun ömürlü olsun bebişin
canım mutlulukalr dielrim

allahım analı babalı saglıklı sıhhatli veee mutlu ömürler versinn
bütün hamişlere yardım etsin ..darısı başımıza

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün inşallah darısı bizim başımıza...

ömürlü olsun sağlıkla buyusun bizide vaktimiz geldiğinde kurtarsın rabbimm(amin)

Hadi geçmiş olsun gözün aydin canim.rabbim sağlik ve sihhatle mutluca büyütmeyi nasip etsin inşallah.darisi başimiza..

gözün aydın canım allah analı babalı büyütmeyı nasıp etsin inşallah bebişini

X