Kizlar 5.hafta gebelik beta hcg 9561 normal mi sizce

Tesekkur ederim ilk kan verdim >1000 di uc gun sonra kan verdim 9561 e yukselmis her gun iki kati artıyor diye biliyorum bnde
2 günde bir iki kat artış normal kabul ediliyor. Eğer artış görmek için kan vermeye devam edecekseniz, kan verirken mutlaka dilüsyonlu beta hcg istediğinizi belirtmelisiniz yoksa sadece >1000 şeklinde diye bir sonuc alma ihtimaliniz var. Bu durum da artış hakkında bilgi vermiyor. Değeriniz haftasına göre gayet iyi, kese gorunmediyse görülebilir artık

2 günde bir iki kat artış normal kabul ediliyor. Eğer artış görmek için kan vermeye devam edecekseniz, kan verirken mutlaka dilüsyonlu beta hcg istediğinizi belirtmelisiniz yoksa sadece >1000 şeklinde diye bir sonuc alma ihtimaliniz var. Bu durum da artış hakkında bilgi vermiyor. Değeriniz haftasına göre gayet iyi, kese gorunmediyse görülebilir artık
Keseyi gorduk cok sukur iki hafta sonra kalp atisi icin gelin dedi doktorum

İki günde iki katının daha yükseği çıkması ikiz gebeliğe de yorulabiliyor bazen ama en doğru cevabı doktorun verir. Bence güzel bir değer. Zaten HCG değerleri herkeste bir olmaz asla

Benimde bgn 5 hafta oldu 2 günde kan verdim 87 cikti ve iyi olduğunu söylediler sizin değerinize bakarak çok dusuk ilk adet günümde 27 ile ogrendim 2 gün sonra 87 oldu gayet güzel olduğunu söylediler ama bilemedim şimdi
Herkeste bir olmuyor diye duydum %60 artmasini doktorlar saglikli ilerleme sayiyor oyle biliyorum yani ben

X