Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

ay kızlar grıp gıbı bısey oldum ben
burnumu sılemedıgımden cok fena tıkanıgım su an
off yanı tamda zamanıydı yanı

canım yok bugun 6. gunum
dun cok rahat nefes alıyordum
sımdı acayıp tıkanık nezle gıbı sureklı akıyor

canım naptın
nasıl durum cok merak edıyorum

Canım atelim alındı, yola çıkmak üzereyim,alelacele girdim nete haber vereyim diye, valla burnumun üst tarafları acayip ötesi şiş ama gören herkes çok beğendi, ben de beğendim, şişlikler inince inşallah süper olacak, tam istediğim gibi doğal duruyor, yamuk da değil ama şişliklerim simetrik değil o yüzden Avatar filmindeki avatarlara benzettim ilk bakışta, ama doktoruma helal olsun diyorum burnuma bu kavisi verebildiği için, resmen dümdüz iniyordu kemik, ilk fırsatta şiş de olsa kötü de dursa, mosmor da olsa resim koyacağım, umarım senin de atel çıkınca sende beğenirsin canım burnunu, çok öpüyorum herkesi hihoyyyt

waaayyyyyyyyyyyy
bende avatar yaratıklarındanım diye geziyorum ortalıktaaaa
hatta hastanede skyeed a da demişiimm

kııssss , teşbihlerimizdeki uyuma bak heleeeeee

canım yok bugun 6. gunum
dun cok rahat nefes alıyordum
sımdı acayıp tıkanık nezle gıbı sureklı akıyor

benimde bugun 3. gunum aakıntı koyulaşıp tıkamıştır burnunu akıntı devam ediyor nezle gibi ama bu olması gereken bişi iliodin nazl sprey onerdi benim doktorum sende kullanıosundur gerci iyi gelecektir bu bence :)))

canım ben serum fızyolojık kullanıyorum zaten doktor
kendı verdıgı harıc ılac bıle kullandırmıyor bana
bıraz sıkıntılı gecıyor benım donem

bırde kızlar benım odungıllerın onde gıden uyesı olan sevgılım bugun uzdu benı
bende gunlerdır zaten moralsızdım
aglayınca daha da tıkandım

waaayyyyyyyyyyyy
bende avatar yaratıklarındanım diye geziyorum ortalıktaaaa
hatta hastanede skyeed a da demişiimm

kııssss , teşbihlerimizdeki uyuma bak heleeeeee

Canım teşbihlerimizdeki uyuma değil görüntümüzdeki benzerliğe bak, şincik anlıyom neden günlerden beridir resim koymadığını laelaelaelaelae, valla yandan çok belli olmuyor ama önden takma burun gibi duruyor, şiş ötesi duruyor üst taraflar, ucu güzel duruyorda üst taraf çok şiş olduğundan dümdüz iniyor ondan dolayı avatara benziyorum, umarım haftaya kadar şişliklerin çoğu inerde görüntü biraz düzelir çünküm çok sevdiğim bir arkadaşımın düğünü var gitmezsem çok ayıp olur kaydirigubbakcemile

Erkeklerin hepsi fabrikasyon canım, seri üretim onlar, onlardan farklı bir davranış beklemek yanlış olur o yüzden hiç üzülüp ağlama, moralini bozma kendine zarar vermiş olursun lmaz:

vermiş oldu baya zaten rüyacım
kızlar uc arkadasımızın konusundada soracagım
ben dun kendını bılmez bır ınsanla
telefonda 3 saate yakın cogu zaman aglayarak bır kavga yasadım
ve burnum bı an cok gerıldı
sımdı bısey oldu dıye cok korkuyorum
hocaya sormaya da yuzum yok agladımda bu hale geldım dıye
kendıme zarar vermıs mıyımdır
eger oyleyse o telefondakı Allah ondan razı gelmesın ınsallah

serum fizyolojik işe yarar zaten sevgiline ne diim şimdik ben ama düzelir ya ağlama hiç bişeye şuan birazda hassasız sanırım ödemler tıkanıklıklar kaygılar falan boşver aldırma sen ona :)lmazlumunekankayizsmile

Eski ve yeni resimlerimi albüm yapmaya çalıştım ama iki tane eski resmimi yükledikten sonra devamında hata oluştu dedi, nedendir acaba? Ne yapmam gerekiyor bilen var mı acep?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…