Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

bayanssulusmile

evet bebişimmm

canim benim ya artikkurdu oldun bu isin sen ameliyat hakkinda :) efet bendede 30 dikis vardi arkiler abartmiyorum..benimki baya buyukdu vede icerde kemik egriligi vardi.. burun ucundaki dikislerin haricinde icerde kendiliginden eriyen dikisler var genelde herkesede olar.. :hulya: bu arada rüyacim nasilsin bebisim iyisin umarim mucuksss...

hadi doktorculuk oynayalımm sempatiksalakcinni
ben doktor oliim sen hemşireee :icecream:
yok yok kanla manla uğraşamam
anestezici olim ben
ayy o da ayrı dert..bi hata yapsak gitti !!
ben hasta..da olmiiimmmm
refakatçı oliim ben
evet evet refakatçı oliim

Sağol canımcım iiyim, sabırsızlıkla yarını bekliyorum, yarın akşam inşallah kızıma kavuşmuş olurum. İçimdeki kötü ve tuhaf hislerle şu atel denen zerzevatın çıkması için saat sayıyorum laelaelaelaelae

Ben refakatçı dahi olmak istemiyorum, hatta mimkinse hastane görmek istemiyorum eyvahedigeldismile

gunaydın kızlarrr
ruyacım cok az kaldı sana atelın cıkmasına keske bende senle aynı gun olsaymısım
aynı gun heycanı yasardık ne gusel

bu arada dokturculukta bence refakatcılıkte zor be yav
helekı hastaların bızım gıbı nanemolla oldugunu dusunursek
en guzelı bız kantıncı olalım ıstedıgımız gıbı yıyıp ıcelım:)
bu arada agzımda aft cıkmıs kızlar gargaraya basladım

Günaydın canım, geçmiş olsun, gargara ii gelir. Evet çok az kaldı, ya neden bilmiyorum atel yamuk duruyor gibi geliyor ve kabusum oldu bu benim, inşallah burnumdaki ödemler indiği için atel yamulmuştur diyorum, acayip stres yaptım ya yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik ama sanki hep bir pürüz çıkacakmış gibi geliyor, çünkü normalde de çok şanssızımdır kolay olan işim olmaz (( Her seferinde aynaya bakmayayım diyorum yine kendimi aynanın başında buluyorum, aynaya bakmadığım zaman vebcamı açmış burnumu incelerken buluyorum kendimi, sanırım manyıdım P Ya aslında çok bişey istemiyorum, öyle ufak kalkık bir burnum olsun gibi bir çabam yok, zaten benim suratıma da ufacık bir burun gitmez, şöyle güzel nefes aldırsın, dikkat çekmesin, suratımda sırıtmasın, estetik gibi durmasın ama yamuk da görünmesin, çok mu şey istiyorum acep?:bbo:

yok canımcım az sey ıstıyorsun
yanı ıstedıklerın dogal
esas cok dıkkat ceken cok estetık duran bır burnu ısteseydın sorun olurdu

evet belkıde sıs ındıgı ıcın yamuk duruyordur canım
negatıf dusunme kı yarın daha rahat gecer senın ıcın

hm...hadi secimin iyi ben ne olucasm bu durumdaaa yaaa:)))aklinialirimsmile

İnşallah canım, cuma günü fırsat bulabilir miyim bilmiyorum ama (çünkü evime doğru yola çıkacağım) olmazsa cumartesi kesinlikle bilgilendiririm sizi. Hayırlısını diliyorum hepimiz için, benim için dua et olur mu canım, ben de senin için dua edeceğim :)

kızlar eskı resımlere bakıyorum bı tane sımdılık eskı eklıyım sonra
yenıyıde eklerım dıye boyle cok yakından burnumu tamamıyle gosterecek bırsey bulamıyorum

yok tatlım yaa:sinifsinif:
en guzelı sen bana ozelden adresını gonder ben eklıyım madem

Canım bende çevirimdışı görünüyor eklendi görünüyor ama sanırım msn de problem var, dünde bir arkadaşım talep göndermiş bana gelmedi. Ben yinede özelden yazıyom olmadı faceden eklersin facebookun varsa ok.

ekledım canım gercekten senın msnde bı sorun var
yazıyorum ıletılmedı dıyor
face bende yok canım

Yok canım sabahtandır boş boş bakıyom monitöre hiçbir talep gelmedi. Neyse hayırlısı bir kaç gün daha bekleyek şu atelim açılsın yamuk yumuk da olsa koyarım resimlerimi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…