Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

bende hastanede kımseyle gozgoze gelmemeye calısıyorum
dıyorum keske eskı halımı bılseydınız:)

Cumaya çok az kaldı ama ben çokkk huzursuzum içimde burnumun yamuk olduğuna dair hisler var, siz de de oldu mu kızlar? Bu atel mi yamuk duruyor, burnum mu yamuk yoksa kafayı mı sıyırıyorum, pazartesi dikişleri alırken gayet ii görünüyor demişti ama sanırım tatmin olamıyorum, tırsıyorummm, neyle karşılaşacağımı merak ediyorum offf

relaxx bebeğim :)))) sabahın körü bi günaydın de hele öncee.. ve napıyoruuuzz pozitif düşünüyoruz yok öyle yamılmaa felann

burnunun şişi inmiştir alçı yamulmuş olabilir bende de öyle olmuştu..
erken aldı alçıyı o yüzden.. ama yerine daha küçük bir alçı taktı
sizde nasıl olcak bilmiyorum
tek bir atelle bitiyo iş galba

Günaydın pozitivizmin öncüsü :)) sabahın köründe seni buralarda görmek ne güzel valla moral depomsun kız sen :))) Evet tek bir atelle bitiriyor işi, en azından geçen haftaki hastasında öyle yaptı, sanırım ben de aynısı olacak yani planı o doğrultuda umarım yanlış giden bişey yoksa bende de aynısı olur, o kızda demişti atelim yamuk duruyor gibi, off ne bileyim işte aynalara hiç bakmamam gerekirken laptopun kamerasını bilem ayna gibim kullanıyom, sanırım oynatmaya başlıyom Plaelaelaelaelae

:)))) canımsınn

ya bu ağız kuruluğu had safhada artık !! sabaha kadar ölüyorum sanarak uyandım.. ağzımdan su çekilmiş oluyor ve tükürük bezlerim çalışmıyor..dilim keçe gibi kalıyor

ameliyatın olacağı gün başladı bu olay.. hani dedim ya sabah sırf bu yüzden su içmek orunda kaldım ve ameliyat ertelendi diye

bugün 15. gün ve sorun hala devam ediyor.. hastanedeyken sebebi ateş demişti hemşire ama bu olay devam ediyor hala ve ateşim falan da yok uzun zamandır
erkenden uyandım google onu araştırıyordum
olmadı doktora gidicem bugün

Canım aynı şey bende de var, sadece dilim olsa keşke, dudaklarım resmen çorak topraklar gibi yarılıyor :) Sanırım halen geceleyin ve hatta gündüz ağzımızdan nefes alıyoruz, Alışkanlık olmuş burundan nefes almaya alışacağız inşallah opuyorumnanaktan

gunaydın kızlar
benım dudaklarda temaya hasret guneydogu anadolu toprakları gıbı valla
dıkıslerım alıncak kısmetse
aksam guzel seyler yazarım ınsallah buraya

hemde nasıl bende 18 eylyl de oldum,o mavı amelıyat önlugunu gıyene kadar ablam tısötunun rengıyle suratıın rengı aynı demıstı,ama narkoz verıldıgınde 7 ye kadar saydım 8 ı hatırlamıyordum:)) uyandıgımda da kusmaya baslamısım ve dışlerım bırbırıne carpıyrodu,pek erken uyananmamısım...ama gecıyor,benım ıslıklerım halen var ve kemıklerım ve etrafı halen agrıyor,sankı ıkı kasım arasında demır tasıyorum öyle bır hıs verıyor,ama gecıcek sanırım 11 ekım de masajım var dr.um cagırdı bakalım bu nasıl bır masajmıs..???

bende de öyle bır hıs oldu,burnum bende atelleyken daha bı guzel duruyordu,hatta fotolarımı bılem koydum:)) bantlıykenkı halım kaydırak gıbı ustunden kay öyleydı,ama cıkınca sankı bı tatmınsızım,gercı agrıyor anlıyorum sıslıkler var ama nedense sankı duzelmıcek gıbı hıssedıyorum,ya böyle kalırsa dıye 6 ayı beklıyemıcek gıbı gözukuyorum,bu kadar agrıya barı tatmın etsın dımı:)))

Çok geçmiş olsun canım. Geçecek inşallah.

Canım benim atelliyken sankim yamuk duruyor gibi ama atelin bir tarafı kalktı ondan olabilir, şişlikler indikçe atel havaya kalkıyor ama yine de korkuyorum, burnumun üst tarafı Çelik Erişçi'nin burnu gibiydi, dümdüz ve kemikli iniyordu, doktorum ne kadar kemiği kırarsam kırayım çok büyük bir kavis veremem dedi, 1.5 -2 cm kadar kemik aldım dedi bilmiyorum ne olacak, çokkkk tırsıyorum, kabus oldu

dıkıslerım alındı ama ıctekıler cok acıdı nıye anlamadım
bıde alcımın ustunden bı bı burnumu sıktı doktorm
ay sankı bole oyun hamuru gıbı
hıc kemık gıbı deıl gıbı bı hıs ıcım bır hos oldu vallahı

İçte de mi dikişin vardı? Benim burnumun ucunda sadece dikiş vardı

evet canım benım ıcte de vardı dıkısler
onlar alınırken zor oldu bana zaten bıde sureklı kırt kırt makas sesı
bı yerımı kescek dıye ırkıle ırkıle

Benim neden içte dikiş yoktu acaba? Ya da vardı da ben mi hissetmedim ki? Valla canım sanırım yakında paranoyak olcam delikafadulden

Benim neden içte dikiş yoktu acaba? Ya da vardı da ben mi hissetmedim ki? Valla canım sanırım yakında paranoyak olcam delikafadulden

canım valla ıc kısımdan bıldıgın alındı
belkı bende kanama cok oldugundan atma zorunlulugu olmustur
ben bıde septum ve kıkırdakta aldırdım ya canım belkı ondandır
ama ıctekıler cok acıyor bıde
kırt dıye makas sesı gelıyor
ıcın ırkılıyor
fisfisfis

en yukarda silikon tamponları sabitleyen dikişler var.. onları kırt kırt kesiyo doktor , sonra tamponu çekiyor
içindeki dikişler eriyor
dış ucundakiler erimeyen dikiş.. doktor kendi aldı onları( bende baya kötü izi kalmış dikişlerin)

bende de bole bı sıslık var arkadaslar
benım alınan dıkısler ıcte bu kanatların denk geldıgı yerler
canım senın dıkısler cok sarsıldın ya ondan zorlandımı kı

zorlanmak ne kelime.. çok kanadı biz de patladı dedik
ama bikaçgün sonra kanlar iyice temilenince ipleri gördük patlamamış
ama etin içine girmiştii
2 parça şuan ..yani çıkıntılı
olsun
nema problema
nefes alışım iyi , öyle ıncık cıncık mini şeyleri takmıyoruım
nazarlık olsun needeyimmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…