Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

Canım benim de düne kadar burun sıvılarıyla birlikte kan geliyordu, hatta burnumun arkasında toplanıp genzimi tıkıyordu, biraz hafiften çekip tükürdüğümde resmen kan tükürüyordum bunlar çok normal, inan ben bile halen acaba elletmese miydim diyorum, aynı endişeleri ben de yaşıyorum ama olumlu düşünmeye çalışıyorum, bugün beşinci günüm doktorum dikişlerimi aldı, adamı bunalttım sanırım yine, hele tamponlar çıkarken nasıl kastım kendimi korkudan, inan çok acıdığından değil korkudan oluyor yoksa diğer ameliyatlara göre hafif bir ameliyat ama şu nefes sıkıntısı insanı bunaltıyor, sabret canım hepsi geçecek ve güzel güzel nefes almaya başlayınca, sağlığına kavuşunca iyiki diyeceksin, kendini yatağa mahkum etme gez dolaş boşver çirkinleştim, maymuna döndüm deme, ama yüzünü güneşten korumayı ihmal etme, sonra morlukların kalıcı olur canım.

Canım ben de çok korkuyordum dikişler alınırken çok acıycak diye ama bugün kendimi boşuna kasmışım, haa hiç acımadı dersem yalan söylerim ama kaydedeğer bir acı olmuyor, tamponlar alınırken acımıştı hatta gözümden yaşlar boşalmıştı, sağ burun deliğimin üst tarafına yapışmıştı çünkü tampon, boşver acısını felan devamını düşün güzel olacağını, sağlığına kavuşacağını düşün az sabret sık dişini hepsi geçecek canım. Bugün beşinci günüm ve bugün kesildi benim kanamam da canım

Hapşurmamak için kendini zorla ama hapşurma kaçınılmaz olduysa da ağzın açık hapşur Allah'ın izniyle hiçbişeycik olmaz, geçen tanıştığım kızda ilk ameliyat günü bile hapşurdum, sürekli hapşuruyorum diyordu valla atelin altından fıstık gibi bir burun çıktı, sıkma canını, ehvam yapma, hapşururken sıkma kendini aç ağzını yeter. Halen tamponların duruyor muydu canım senin?

Kesinlikle sana katılıyorum canım.

Pırlanta canım termessosun yazdıklarını oku mesela valla beni gülmekten yarıyor :)))kötükedihüso

termessos ve ruyaruyacım
ıkınızede cok tesekkur ederım oncelıkle
bugun doktorum cagırdı bıraz once kanamaya bakmak ıcın ve gecekı kanamadan dolayı tamponun ıcı pıhtı dolmuş bende ondan nefes alamıyormusum
carsamba gunu dıkıslerımı alacak
derımın cok hassas oldugunu soyledı bundanmıs sıkıntım
kanama ve morluk acısından
seruma salı gunune kadar devam edecekmısım otekı salıya kadar yanı
su hafta cabuk gecerse bende rahatlayacagım ınsallah

Çokkk geçmiş olsun canım, umarım çektiğin sıkıntıların karşılığını katre katre alırsın :)

hadi inşallah şu avatarındaki göbek gibi muhteşem bir burnun olur
takarsın hızmayı da
ha annem dediki dün bana : ''bak şimdi burnun tam hızmalık oldu ''
:))
ilginçsin anne yaaa
geçen sefer dişlerimin bakımı zamanındada '' hah dişlerin tam pırlantalık oldu , yapıştırt bitane '' demişti
yok vallahi seviyorum bu kadını

canim benim ya annenin ellerinden öpreim..ah su annelerde olmasaydi ne olurdu halimiz..ALLAH onlari basimizdan eksik etmesin...ya termesoscum yeter artik koy fotonu catliom anla daaaaaaaaa:)olumunekankayizsmile

termossos annenle aynı şeyi düşünmüşüz:))), burnum güzel olsun hemen taşlı parıltılı hızma yapıştırcam burnuma:))),

senin burnunun şekli nasıl şuan canım, burun kanatlarını küçültmiyeceğim demişti ya Bilge bey, gitti yüzüne , nasıl biraz bilgi verirmisin? nasıl olsa bant düşmüştü birkere, burnunun nasıl olduğunu görmüşsündür canım

ayh heyecanlandırmayın kızlar yaaa böyle yaparak beklenti içine sokuyorsunuz beni (bir tutam yerim dar oynayamıyorum kaprisi)

kanatlar ayynen duruyor..haşmetle yüzüme doğru açılmış..burun sırtı güzel olmuş.. ama totalde şuan şiş.. patates gibi :)

şişi inermi acep diye ihtimallere nasıl sarıldım umutla anlatmam (bir tutam ben senin minicik olabilme ihtimalini sevdim edebiyatı )

bugün çekecektim foto ama çıban gibi sivilceler sarmış suratımı.... çekilirmi hiç o çıbanlarrr !
kendimi düşünüyosam neyim sırrrff size olan saygımdan haa ( bir tutam çevir kazı yanmasın )

canim benim ya annenin ellerinden öpreim..ah su annelerde olmasaydi ne olurdu halimiz..ALLAH onlari basimizdan eksik etmesin...ya termesoscum yeter artik koy fotonu catliom anla daaaaaaaaa:)olumunekankayizsmile

koydum ya eski resimlerimi ..aynı onun gibi şimdiki de..
boyutu önemli değil anam babam işlevi önemlii :))))))))))) tam kapasite çalışıyo şuan burun... nefesim hoşdir :)))))
gülmekten ağzım ayrıldı :))))))))))
eskisiyle yeni foto arasında tek fark şu olcak çıııbbaaansaltrakk 5 adet sivilce.. kocaman sivilcelerim çıktı nası foto koyyim anam babam yaaaaa

Valla ben de ömrüm hayatım boyunca hızma takmak istemişimdir ama burun maşallah Diyarbakır Çakmağı gibi olunca hızma sırıtır burnum daha çok dikkat çeker diye hep kaçtım umarım bende yakın zamanda hızma takabilirim, tek taş bir hızma :)

Allah'ım ya kedi kıçını görmüş yara zannetmiş, güzelim senin eski resimlerinden eski burnunuda gördük, fıstık gibisin işte bırak mütevaziliği eminim şuanda daha da güzel olmuşsundur, sivilcelerine bişey diyemiycem sıkma geçerler (inşallah :) ) Ayrıca boyutu önemli değil işlevi önemli diyenler halt işlemişler, sadece bir nevi kendini kandırmacadır duyurulur P:kedi:

:))))))))))))))))))))))) çok gülüyorum ama burun kanatlarım o yüzden düzgün kibarcık olmadı yaaaaaa

sizin yüzünüzden

BENİM YÜZÜMDEEEEEEEEENNNNNNNNN (babam ve oğlum )

:))))))))))))))))))))))) çok gülüyorum ama burun kanatlarım o yüzden düzgün kibarcık olmadı yaaaaaa

sizin yüzünüzden

BENİM YÜZÜMDEEEEEEEEENNNNNNNNN (babam ve oğlum )

Canım içimden bir his senin burnunun harika olduğunu söylüyor hadi artıkın tembel şey koy şu resimlerini :))) kaydirigubbakcemile

termessos koymus mu resımlerı sekerım?
termessos koy şekerimmm bakalım benımkı su an ınsan ıcıne cıkılmayacak gıbı
dün hastanede görenler acıyarak bakıyorlardı neyse yeşilleştim artık

Halen koymamış ama valla bence eski resimleri bilem süper, artiz mübarek :)))

Her geçen gün sanırım hızla düzeliyorum, bugün yeşilliklerimin iice sarardığını gördüm, ama üst dudağım halen şiş ve uyuşuk, dün dikişleri aldırmaya gittiğimde çocuklar fazla korkmadı, tamponu aldırmaya gittiğimde (iki günlükken) çocuklar parmakla gösterip kaçıyordu sempatiksalakcinni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…