Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

Oyyy kıyamam canım benim çokkkk geçmiş olsun Allah yar ve yardımcın olsun, bende o illet tamponlar iki gün kaldı ama o iki gün boyunca yutkunmaya bile korkuyordum, doğru dürüst bişey yiyip içemiyordum, doktorun verdiği ilaçları bile yutamadım, ben de acile gidip aynı ilaçların iğnelerini yazdırdım, tamponlar çıkana kadar iğne vurdurdum, 5 gün tamponlar için uzun bir süre değil mi acaba? demekki her yiğidin yoğurt yemesi farklı oluyor? Doktorun kimdi canım? Bu arada benim bugün dördüncü günüm ve az önce aynaya baktım elim yüzüm düzelmeye başlamış, morluklarım acayip azalmış yeşerme şeklinde kalmış, şişliklerim de biraz inmiş, o kadar çok şişmişti ki üst dudağim ve yanaklarım aşağı doğru sarkmıştı valla, aynı maymuna benziyordum, bugün biraz düzelmiş bozulan psikolojimde biraz rahat nefes aldı gibi hissettim az önce, düne kadar her geçen gün biraz daha çirkinleşiyordum bugün düzelmeye başladığıma göre sanırım bundan sonraki süreçte iyileşme hızlı olacak. Bir an önce tamponlarından kurtulursun inşallah, en önemliside sağlığına kavuşursun ve istediğin gibi bir burnun olurda çektiğin tüm sıkıntılara değer. Allah hepimize acil şifalar versin ve gönlümüze göre versin inşallah (amin.)

Canım inan ki daha bu sabaha kadar aynı duyguları ben de yaşıyordum, tamponlarım çıktı ikinci günde tam rahat nefes alıyorum derken bu seferde tıkandı burnum, doktorum bir burun yıkama sıvısı verdi, burnumun bir deliğinden sıkıyorum öteki deliğinden geçip dökülüyor, bu işlemi iki delik için de yapıyorum ona rağmen dün tıkanmıştı burnum ama yılmadım devam ettim, az önce uyandığımda çok daha ii durumda olduğumu gördüm, şu tamponlardan bir kurtul, rahat nefes almaya bir başla diyeceksin ki ben daha önce hiç nefes almamışım, nefes almak ne güzelmiş, tüm sıkıntılara değdi. Valla ben uyuyamadıkça canım sıkıldıkça ya kitap okudum ya da bu siteyi takip ettim, ilk günlerde gözlerim çok ağrıyordu ara ara bakabiliyordum şimdi canavar gibi oldum, sık dişini 5 gün sonra süper olacaksın.

Bu arada bana kimse burnumdan çıkan parçaları vermedi, iyikide vermemişler, insan daha çok tırsar ya :SSS

Canım ya öncelikle gülmemem lazım ama senin bazı laflar beni kırıp geçiriyor :))) burnumla flüt resitali :))) bak bunu hiç düşünmemiştim, o kadar nefes alabilirim inşallah :))))

Bu arada benim doktorun sitli aynen şöyle, bunu da cuma günü tamponu aldırmaya gittiğimde tanıştığım bir bayandan öğrendim, o da benim doktoruma tam benden 1 hafta önce ameliyat olmuş, iki gün sonra tamponlar alınıyor, beşinci günde dikişler alınıyor, dokuzuncu günde burnun üstündeki alçı gibi duran atel alınıyor ve herşey bitti :) tanıştığım bayanın dokuzuncu günüydü ve şişliği falan kalmamıştı, doktor atelini aldı aman yarabbim o kadar güzel bir burun mu olur, çok güzel ufacık ve doğal bir burundu, o kadar çok beğendim ki, Allah'ım inşallah benimkide güzel olmuştur dedim, burnunun sol tarafında çok hafif bir ödem vardı, o da yamuk duruyor gibi geldi ona (ama şişlik olduğu belliydi) doktor orda şişlik var sadece o kısma sürekli masaj yap kısa sürede iner dedi, dokuz günde elini kolunu sallaya sallaya gitti, suratında sadece gözaltında dikkatli bakınca hafif bir sarılık kalmıştı, kimse demezdi ki yeni ameliyat olmuş diye. Bu ameliyatın süreci sanırım doktordan doktora değişiyor, ben de yarın dikişlerimi aldırmaya gidiyorum, cumaya da atelimi alacakmış inşallah hayırlısıyla kurtulcam bu ağırlıktan.
Doktor ilk alçıyı değiştirdiği zaman demişsin, bu alçı dediğin atel mi acaba? :uhm:

iyi de bebeğim , o kadının eski burnunu gördün mü? belki zaten çok uğraştırmayan bir burnu vardı.. özelde olmadık diye şimdi böyle mi oldu , işler jet hızıyla yürüyo diye hava mı basıyosun bana hııı :)))))))))))))

bilmiyorum aşkito ,burnumun üstündeki o şeye alçı diyorlardı ben gibi proleterya hastanelerinde :))) belki sizin özellerde ismi janjanlanmış ve atel olmuştur :)))) ay koptum.. dikişlerim acıdı :))))))))))))))

Son düzenleme:
ay gata da olmuşun şimdi check etim :)

ben burnumun ucunda ki bantı hiç çıkarmak istemiyorum..çıkarttğım anda düşecekmiş gibi hissediyorum

eczaneye gideyim yarın da bant alayım bari

:))) Dur kız güldürme beni yaaa valla acıyo :))) Şekerim ben de özel de olmadım, Gata'da oldum, bu arada o kızın eski burnunu da gördüm sağolsun resmini gösterdi, tam bir değişim geçirmiş :) Umarım bizim değişimimizde iyi yönde olur, valla şuandaki değişimim hiç içaçıcı değil daha çok maymuna benziyom :)))

kizzzzzzzzz fasla gülmeeeee :))))) ben halen yanaklarimi tutuom bise olucak die:)))))))

rüyaaaaaaaaa iyisin umarim daha dimi bugun:=???
termesosum sende iyisin umarim mucukslar sizee:))

canım evet bende şu an sabırlı olmam gerektıgını kendıme anlatmaya calısıyorum
termosu okudum kendıme kızdım ben dun cok bole moralsızdım sınırlendım nıye yaptırdım dıye kendıme cok kızdım
ama ınsallah bıtecek bu sıkıntılar

bende kendımı oyalamaya calısıyorum yoksa olmuyor
çok saol canım hepımıze gecmıs olsun
zor bı surec vallahı

çok iyiyim canım arkadaşım.. kendimle dalga geçe geçe oyalanıyorum vallahi :))

kizzzzzzzzz fasla gülmeeeee :))))) ben halen yanaklarimi tutuom bise olucak die:)))))))

gülmeden duramıyorum ki ben :))))))) alışmamış totoda don durmaz derlermiş işte güzelleşmeye de kurallarına da riayet edene kadar geberirim ben :)))

angelinaya da benzemedim zaten

valla benim de acıyo :))))))) hahha değişe değişe ne kadar değişebiliriz ki daha fazlaaa
al sana değişimm
yanaklar aşağıya sarkmış kocaman sivilceler çıkmış bantın altlarından başlayarak ..dudaklar çatlak çatlak.. al sana değişim :)))))

dur pırlanta yaaa tamam şuan totom suratımdan daha güzel olabilir ama sen de direk termos yaptın beni yaaa

ay termessos cum sen bana bakma
beyne oksıjen gıtmıyor sanırım bu arabilmiyorumkismile
heryerın guzeldır emınımkı
masallah yasama sevıncı ıle dolusun
kendımle kıyasladımda ben bıldıgın bunalıma gırmısıtm dün

rüya rüya öncelikle geçmiş olsun dileğiyle,inş istediğin buruna kavuşursun resimlerini de görmek isterim,ameliyatın ankarada nı oldun? kimdi doktorun....

girme ! sakın girme ! bizi yöneten şey enerjimiz lütfen unutma bunu .. iyileşme sürecimizi de etkiliyor sonucumuzu da

Allah kimseye benim yaşadıklarımı yaşatmasın vallahi ama çok çabuk topladım kendiimi .. eve de hapsetmedim kendimi gezdim dolaştım deli gibi alışveriş yaptım hem de herrrgünn .. morluklarım bol bol da güneş yedi.. meğer önerilmiyormuş yoksa kalıcı oluyormuş morluklar sallaaaaaaa termessos dedim aha bak hiç morum kalmadı bilee
kan kustum ayol ünitelerceee öğürtü şeklinde değil , fışkırıyordu ağzımdan burnumdan.. daha neler neler .. berrrrrbat bir 3 gün yaşadım.. 1 saat bile uyumadım.. sabaha kadar o hastanein koridorlarında dolaşıp duruyordum.. serum iğnesini kolumdan bir türlü çıkartmadılar ihtiyaç olacak kanıısındaydılar çünkü
aslında kısmen içime doğmuştu.. dua dan başka hiçbirşeye ihtiyacımın olmayacağını biliyordum net bir şekildee
sakın depresyona felan girme ! daha kötü olur yoksa bişeylerle oyalan

canım bende kan kustum ama bıgun boyunca senınkılerı okudum zaten sen cok cekmıssın wala
evet canım cok haklısın uymam lazık dedıklerıne

Bugün daha iyiyim canım, inşallah her geçen gün daha iyi olacağım, suratımdaki şişliklerin inmeye başladığını hissediyorum, morluklarımda yeşerdi hatta bir kısmı sarardı, sabah suratım yerleri paspaslayacak kadar sarkıktı ama az önce baktım biraz toparlanmış, valla üst dudağım oynamıyordu konuşurken, o kadar şişti yani, ama şükür şimdi iyi, bu arada beklemekte ne zormuş ya, her seferinde aynaya bakmıycam diyorum yine kendimi aynanın başında buluyom, burnumla dudağımın arasının açıklığı çok fazla görünüyor ama şişlikler indikçe ve domuz burnum aşağı inmeye başladıkça ara biraz kapandı ama halen çok açık, geçecek inşallah, çünkü doktoruma çok güveniyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…