Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

cok gecmisolsun, oldu bitti bile dün aksam korkuyordun. Insallah bundan sonrasida kolay gecer. Rahat bir gece gecirmen dilegiyle insallah

İnşallah canım bugünü de atlatırsam şu tamponlar yarın bir alınsın inşallah ondan sonra yok burnumun ucu kalkık mı olmuş, yok yamuk mu duruyor demeye başlarım ben de herkes gibi :)))) Ama şuanda sıkıntıdan (tamponların rahatsızlığından)gözüm pek şeklini şemalini görmüyor, o aşamaları düşünemiyorum bile :)

oyy oyy kiyamam sana rüyacim ya ALLAH yardimcin olur insallah cabuk atlatirsin bitanem ALLAH a sigin hic biseycijkler olmas senin korkunu bende cok cok iyi anliyorum ayni evrelerden bende gecdim...simdik yarin icin önce guzel bir banyonu al ve aklina kötü bisey getirmeden yatagina yat yarinki ALLAH in izniyle olacak guzel burnusunu düsün ...germe kendini kötü hisse gelince tirsdigindan delii arkadasim strees yapma bende dehset korkuyodum önce ALLAH a sonrada doktoruna güpven dua et hic bisey olmas... bak bütün arkdaslar yanindayiz... heyecaninin tadini cikar ...öptüm takipcinmim:))opuyorumnanaktan

Teşekkürler canım inşallah tamponlar ve atel çıkartılınca benimde burnum seninki gibi olur da pişman olmam, korkudan aynaya bakamıyorum, Allah hepinizden razı olsun, umarım doktorum güzel bir iş çıkarmıştır, gayet başarılı geçti dedi ama insan yinede korkuyor sonuç nasıl olacak diye endişeleniyor. Bu geceyi de bir atlatayım sonrası Allah Kerim. İnşallah az düzelsin elim yüzüm resimlerimi koycam canım :KK3:

gecmıs oldun canım uamarım hersey istediğin gibi olmustur

Sağol canım, Allah'ın izni ve sizlerin dualarıyla şükür ki ameliyattan kurtuldum, devamı da güzel olur inşallah, nefes almak gibisi yokmuş valla umarım yarın tamponlar çıkınca rahat rahat nefes alırım :)

:dance:
bak cnmm negüzel mşlhhh sorunsuz atlattın dedim ya dogumdan bin kat daha hafif bi amlytmış:)Sen şanslısın en egırını önce yaşamıssın:)ye ben dogum yapcak olsam burun amlytımı göz önünde tutup onun 1000 katlı agırını düşünürsem sanırım dogumda yapamamkaydirigubbakcemile3arada gel yaz cnm kendinden haber ver:)geçmiş olsun:)

Evet canım sezeryan ameliyatına göre çok çok hafif bir ameliyatmış, ağrı sızı ordakinin yanında hiç gibi bişey, ama şu tamponlar varya şu nefes alamamak işte sıkıntı olan o, neyse 1 gün daha sıkcam dişimi yarın inşallah hayırlısıyla kurtulacam bu tamponlardan :))) Bak sezeryanda çok ağrıyor ama en azından gece uyuyabiliyorsun, yemek yiyebiliyorsun, ondan dolayı vakti zamanı gelince hayırlısıyla bebişini de kucağına alırsın, acıyacak diye düşünmezsin bile yerimseniben

maşşşşaaaalllaaahhhhh sanaa
şaka gibi !!!! 11 de gir 14 de çık 18 de taburcu !!

ay maşşallaahh
gıpptaa ile okuyorum

(dualarım keskinmiş kıs ..diye nasipleniim bari :))

Canımsın hepinizin dualarıyla canım, inşallah Allah herkesin yardımcısı olsun, herkesin işini rast getirsin :)

Tamponlarım bugün itibariyle çıktı, ohhh be dünya varmış, nefes almak ne güzelmiş, hiç bu kadar güzel nefes aldığımı hatırlamıyorum, yıllardan beridir var olan ve herkeste var sandığım o geniz akıntımda yok kesilmiş hihoyyyt, elim yüzüm çok şiş eminim o da inecek ama burun deliklerim eşit görünmüyor, şişliklerdendir diye umut ediyorum, bu durumda olmuş olan var mıydı, suratımda eşit şiş değil çünkü, kaygılanıyorum :SSSS

yuppi ghecmis olsunnn bak kasla göz arasinda ameliyatini oldun ..tamponlarin alindi bile..bundan boyle yeni burnusunun tadini cikaramaya bakicaksin vede sabirli olup burnunun isisliginin inmesini bekliceksin aklinada kotu seyler getirme.... benimde burun deligim ilk basta cok sistinden esit deildi ama duzeldi ..onlar burun sis oldugu icin oyle gozukur... mucuksss ....cok sevindim ya senin adina ...kaydirigubbakcemile2

yuppi ghecmis olsunnn bak kasla göz arasinda ameliyatini oldun ..tamponlarin alindi bile..bundan boyle yeni burnusunun tadini cikaramaya bakicaksin vede sabirli olup burnunun isisliginin inmesini bekliceksin aklinada kotu seyler getirme.... benimde burun deligim ilk basta cok sistinden esit deildi ama duzeldi ..onlar burun sis oldugu icin oyle gozukur... mucuksss ....cok sevindim ya senin adina ...kaydirigubbakcemile2

Sağol canım ya inşallah benim burnumun delikleri de eşitlenir, ama suratımın şişliği bile eşit değil, en korktuğum şey bir komplikasyon olması valla bir daha bu çileyi göze alamıyorum ama tamponlar alınınca insan çok rahatlıyor, şimdi beklemeye geçiyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum, inşallah atel alınınca resimlerimi koyacağım o zaman alırım fikirlerinizi opuyorumnanaktan

çok gecmiş olsun inşallah cabucak istediğni görürsün merakla fotonu beekliyruzz:)

çok gecmiş olsun inşallah cabucak istediğni görürsün merakla fotonu beekliyruzz:)

Teşekkürler canım, kaportam düzelirse eğer (şuanda acayip şiş yanaklarım ve dudaklarım :) ) kendi evime geçince resim koyacağım, umarım yamuk falan değildir, burun deliklerimden biri daha büyük görünüyor bu da beni endişelendiriyor :KK43:((

canım geçmiş olsun tamponun çıkmıstır rahatlamııssndır en azından :)

Sağol canım tamponlarım dün çıktı, dün çok güzel nefes alıyordum, resmen ciğerlerim bayram ediyordu ancak doktorun verdiği yıkama sıvısını kullanmama rağmen bugün tıkandı burnum, şuanda çok rahat nefes alamıyorum maalesef, korkumdan sümkürme tarzı harekette yapamıyorum :KK43:

Merhaba bende amelıyat oldum
ama benım tamponlarım 5 gun duracak cok zor bı surec
psıkolojım bozuldu resmen
ben bı gece sonra taburcu oldum ve tum surecte kan kustum narkoz agır geldı bana sanırım
ama yıne de hemsıre cabamı takdır ettı
ıdrara cıkmaya calıstım ayaga kalkıp yurudum
bugunde evde ara sıra kalkıp yuruyorum
annem serum fızyolojık yapıyor
burnumun dıkıssız tarafındakı kabukları sureklı ıslatıp temızlıyorum teramıycın suruyorum
ama ben muthıs morardım
sanırım 15,20 gun dısarı cıkamam

geçmiş olsun arkadaşım.. az kaldı sabret ,benim de burun maceram kabus gibiydi ama birşekilde üstesinden gelinebiliyor. bozma moralini asıl o zaman kaybedersin
11.gün bugün ve o işlemleri hala yapıyorum.. elimden şırınga hiç düşmüyor
ben bir de nezle idim..düşün yanii
morluklar çok şiddetli oluyor ama geçme hızına inanamayacaksın ! geldiği gibi yokolacak büyük kısmı

dayan arkadaşım üstesinden geleceksin
Allahım yardım ediyor

geçmiş olsun arkadaşım.. az kaldı sabret ,benim de burun maceram kabus gibiydi ama birşekilde üstesinden gelinebiliyor. bozma moralini asıl o zaman kaybedersin
11.gün bugün ve o işlemleri hala yapıyorum.. elimden şırınga hiç düşmüyor
ben bir de nezle idim..düşün yanii
morluklar çok şiddetli oluyor ama geçme hızına inanamayacaksın ! geldiği gibi yokolacak büyük kısmı

dayan arkadaşım üstesinden geleceksin
Allahım yardım ediyor

canım sanırım bu cevabı bana yazdın tesekkur ederım
senın konunuda okumaya basladımda yoruldum bıraz malum gozlerım acayıp şiş su an
bıde tenım cok hassas kanamaya cok meyıllı
morlugada oyle ınsallah gecer
konusamıyorum su ıcerken genzıme kacıyor gıbı gelıyor
bugune kadar suyu nasıl ıctıgımı unuttum gıbı gelıyor sankı
pısman oldum da ıs ısten gectı keske olmasaydım dıyecegım ama
benımkı estetık degıl dırek saglıkla ılgılıydı burnumdan cıkarılan parcalar bana teslım edıldıde nasıl nefes alıyormusum o kadar şaştım kı

Sağol canım tamponlarım dün çıktı, dün çok güzel nefes alıyordum, resmen ciğerlerim bayram ediyordu ancak doktorun verdiği yıkama sıvısını kullanmama rağmen bugün tıkandı burnum, şuanda çok rahat nefes alamıyorum maalesef, korkumdan sümkürme tarzı harekette yapamıyorum :KK43:

hala yukarda silikon tampon var hayatım.. benim de aynı oldu..sevinemedim tam hemen tıkandı birde nezle oldum..
kulak pamuğuyla temizle önce hafifçe ,sonra serum fizyolojiği dök
akabinde antibiyotik kremini hemen sür gene içine dışına
bir kaç gün de böyle tıkalı geçecek ama inan tamponlu halinden bin kat iyi

ay bak az kalmış.. en büyük moral ; doktor ilk alçıyı değiştirdiği zaman olacak sana :)) o kanlı hatırayı bir at hele mutlu olmaya başlicaksın

korkma korkma nefesin öyle iyi olacak ki burnunla flüt resitali felan verebilirsin bize kısa bir süre sonra

X