Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

görüşelim tabiiki dee
sen bana gezme tozma de , hayatta hayır demem :)))) sen ££ geldim ben'' de, ben hemen atarım kendimi sokağa

Son düzenleme:
selmadan termossosa:)) selmadan termossosa:)), diğer topicte bekleniyorsunuz:))
bindik bir alamete topiğine lütfen:))

görüşelim tabiiki dee
sen bana gezme tozma de , hayatta hayır demem :)))) sen ££ geldim ben'' de, ben hemen atarım kendimi sokağa

tamam canımm:)) benim iş olayım belli olsun bakalım ona göre haber veririm sana:))
ya bide benim msj sayım az olduğu için galiba özeli kullanamıyorum..facebook ya da msn var mı daha kolay haberleşebilriz:)
akşam konuşalm tekrar şimdi giyinip işe gitmem lazımmmm kızlarrr
öptmm sizii

kızlaar ayrıca size bi soru . Ben bayramdan once 12 kasım cuma amelıyat olucam. Bılıyosunuz bayram tatılı bırlesıyor 9 gun oluyor. Ben dusundumkı 9 gunde ıyılesırım heralde rapor almama gerek yok. Isımde masa bası zaten. Ama sız ne dusunuyosunuz sızce rapor alayım mı ? Ozel bı sırkette calısıorum rapor alma surecı nasıl oluyor? Bırde bu benım yıllık ıznımden dusuyor mu ? Ya da maasımdan bır kesıntı oluyor mu ?bilmiyorumkismile

canım rapor al kesinlikle.. rapor paranı sgk kurumdan alıyorsun .. maaş alamicaksın o dönemde, hiç olmazsa bir kısım para almış olursun
o kadar ssk ödüyoruz , dimi yaniii

canım rapor al kesinlikle.. rapor paranı sgk kurumdan alıyorsun .. maaş alamicaksın o dönemde, hiç olmazsa bir kısım para almış olursun
o kadar ssk ödüyoruz , dimi yaniii

yanı ama mesela 10 gun rapor alsam 10 gunluk bı kısmı kesılıyodur maasımdan dımı ? Bıde mesela sgk normal alcagım paranın ne kadarını verıyor ? Bır de rapor almak ıcın amelıyattan once sevk falan mı almam lazım oyle bısıler de duydum. Ay cok soru sordum gercekten kaydirigubbakcemile3 neyse sekerım hesabımızı bılelım de sonrakı ay ortada kalmayalım kaydirigubbakcemile3

ameliyattan önce sevk al.. ama sevk 3 gün içinde kullanılmalı.. yani tee 1 hafta önceden alırsan işe yaramaz..
sen şöyle yap
ameliyatını ol.. taburcu olduğun gün 15 günlük raporunu çıkarttır. o gün muhasebene telefon aç sevkini hastaneye faxlasın. raporunu imzalat , al evine git
hastane sgk kurumuna üst yazı gönderecek.yatışın + rapor süren için ücret hakkına sahip olduğun için gidip sgk ya raporunu vereceksin. üst yazın da elinde olması lazım tabi
onlarda yani sgk da kaç aylık sgk lı olduğun ve ameliyat tarihinde de işverenin ssknı ödediğini gösteren belgeyi getir diyorlar.. sen giderken muhasebeden viziteni de götür bence..
sen bu işlemi başlattıktan 1 ay içinde de raporluyken ki sürecin ödemesi dönüyor sana

rasperry senın ıcın bir sayfa onceye resım koydummmm

termesos cum anladım canım yanı rapor alcagıma onla ugrasana kadar pasa pasa amelıyatlı da olsa ısıme gıderım dedırtıyolar ınsana. Bır de ben telefondan yazdıgım ıcın farketmeden aynı seyı 110 defa yollamısım neyse ya cok zor geldı bana bu rapor ısı bıde bı yerde terslık cıkar falan kesın benım ısımklava:

rasperry senın ıcın bir sayfa onceye resım koydummmm

gordum pırlantacım hatta bı sayfa falan once yorumumu da belırttım ama alıntı yapmadım sende ondan farketmeıssındır ama tekrar soyluyorum cooooooook begendım ya super bıde ılk gun demıssın yanı. Ve ınanılmaz dogal . Ondan bende oncekı halını merak ettım :)

canım burda yazmıssın farketmedım
hanı bence duzgun yapmıs
guzel yapmıs ellerıne saglık
bakalım sıslıkler ınınce nasıl olacak
sımdı bıraz daha kavıslendı gıbı
kuculdu burnum baya
ama bana duz bı burnu ornek gostermıslerdı bunun gıbı olacak dıye
ben cok sasırdım ılk acıldıgında

pırlanta84 burnun yan profilin çok hoş olmuş, canım:)

Termossos sağlığın nasıl canım, ben hep nurofen, duact kullanıyorum hergün, bugünlerde bunlarda yetmedi
akut sinüziti atlatmamda, doktora sordum, ameliyatıma bir hafta var, antibiyotik kullanabilirmiyim, evet dedi

ameliyattan sonra, burnun daha iyi nefes aldığından senin sinüzitin, sık hasta olma durumun geçtimi termossoscum?

burun akıntılarım devam ediyor ama bu alerjik rinitimden dolayı..
alerji ilaçlarımın dozunu azalttım , bu ameliyata güvenerek..
o yüzden sık hapşuruklarım , burun akıntılarım oluyor ama sinüzit sorunum yok şuan.. başağrısı , ateş vs. onlar yok
diğer ilaç kullanımlarımı da kestim takk diye.. birtek önceki gün 3 tane gripin içmek durumunda kaldım çünkü regl ağrısından geberiyordum. başkaca ilaç vukuatım yok
yani alerjilerimle uğraşıyorum şuan..

rasperry sımdıkı halını koyuyorum burnuşumun senin için
biraz daha şişi inmiş gibi çok sıkıntısını çektik Allah bır an once ıyılesme nasıp etsın kem gozlerden korusun burnuşlarımızıı

Eklentiler

• $DSCF5007.jpg
    7,5 KB · Görüntüleme: 55
kızıımmm , sen benim buruna burun mu diyosuunnn??
hatuunn , haarika olmuş burnuuunn , çok süper yaa maşşallaaahh

ben masajlarıma devam ettiğim halde o kavis gitti düzleşti ya
seninki süüüppperrr

yanı bence cok gusel hatta muhtesem sekerım senın oncekı burnun nasıldı ? Kemıklerını kırdımı amelıyatta yoksa burnu acmadan kapalı amelıyat mı oldun ?

kızıımmm , sen benim buruna burun mu diyosuunnn??
hatuunn , haarika olmuş burnuuunn , çok süper yaa maşşallaaahh

ben masajlarıma devam ettiğim halde o kavis gitti düzleşti ya
seninki süüüppperrr

ay canım benım cok saolasın
bende senınkı gıbı kucuk burun sevıyorum
ama sevgılımde bu halını cok begendı
bana gore buyuk burnum ama o bıdık burunlu dıyor bana şimcikk
:kedi:

yanı bence cok gusel hatta muhtesem sekerım senın oncekı burnun nasıldı ? Kemıklerını kırdımı amelıyatta yoksa burnu acmadan kapalı amelıyat mı oldun ?

valla canım ben burda cok gusel burunlar gordugumde
benımkı hanı duz ve normal bı burun gıbı gelıyor

canım kırılmadık kemık kalmadı sanırım benım acık oldu
acayıp morardım senın ıcın eskı halını de bulayım madem aksam koyarım onuda

son koydugun resmı sımdı gordum canım ben burdan yazana kadar sız 5 kez yazdıgınız ıcın bıraz gec yetısebılıorum :) yanı gercekten maasallah gordugum en gusel esteık burunlardan bırı super olmus kavıs falan tam kıvamında ya bende bole ıstıorum nerdeyse resmı goturup bana da bole yap dıycem doktoruma ama doktorum benım yorumlarımı pek sallamadıgı ıcın sacma buluyo booyle selerı o zaten dogal yapcakmıs bakalım ne cıkcak

rasperry canım burnumun eskı halını koyuyorum onden kalkık ve cok az kemık bellı oluyordu
profılden de kılo verınce kemık baya baya ortaya cıkıyordu eskı hallerı sekerım senın ıcın ve kızlar ıcın:hulya:

Eklentiler

• $DSCF0332.JPG
    41,8 KB · Görüntüleme: 75
  • $S5003048.JPG
    59,6 KB · Görüntüleme: 68
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…