Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

evet canım darısı başımaa :) şimdilik ameliyat günümü bekliyorum bakalım.
ayrıca zamanında ben sevgilimi çok kıskanmıştım biraz da o kıskansın dimi ama kaydirigubbakcemile3

Tabiki canım parayla değil sırayla az anlasın kıymetini, kıskanmanın ne demek olduğunu öğrensin :))zemuszemus

Kızlar az önce webcamla resim çekip koydum, bugün 16.günüm, alçım çıktan sonraki 7. günüm, iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum lütfen.ohaoldumsmile

aaynen öylee pof artık bi kere daha doktor konusunda karar değiştlrmeden ameliyat olmak istiyorumm eyvahedigeldismile bayram tatilinden once amelıyat olucam nasolsa bayramda 10 gun tatıl dedım

Kızlar az önce webcamla resim çekip koydum, bugün 16.günüm, alçım çıktan sonraki 7. günüm, iyi veya kötü yorumlarınızı bekliyorum lütfen.ohaoldumsmile

canım şimdi baktım resimlerine seninn burun baya hızlı ilerliyo. Şişlik gecen resimlere göre baya azalmış ve morluk hiç yok. Burnunda gayet yüzüne yakışmış dogal olmus yani ben beğendim çok.
Ayrıca yuzunde kalan genel şişlik de sana ayrı bi şirinlik katmış o da yakışmış

bayanssulusmile

Teşekkürler canım, evet halen şiş ama dört gün önceki resimlerime göre evet baya indi, yarın düğüne gitcem yarına kadar az daha inse bari :))) He ya bu şirinliği bugün arkadaşlar da dedi :)) :ecrin_bebek:

slm kızlar yeniyim bu forumda ama müptelasııı yapıyo insanııı ee ne de olsa kadın ruhuu:))))) rüyacım senn fotolarını gördüm bayıldımm..cok yakışmış yhaaaa maşallah.doktorun kimdi senin?

Kesinlikle canım mütela yapıyor:) Teşekkürler canım, doktorum Doç.Dr. Timur Akçam canım.

:)) olsun fark yapmass canım takılmıyalım öle şeylere ben de samsunluyum. benim de birçok problem var burnumda yaaa( sinüzit, et büyümesi,kemik eğriliği rahat nefes alamıyorumm.birde olmuşken estetik de istiyorum biras büyükçe benimkisi.timur akçam ankarada sanırsam.bana da yakınmış.ben estetik cerrah hayati akbaşı düşünüyodum ama tam karar vemiş değilim kararsızım çookk:uhm:

:2:
Canım valla ben de kalktım Amasya'dan gittim, daha önce ameliyat olan iki kişiyi görmüştüm bir de doktorumun albümüne bakınca isabet ettiğime karar verdim, düşünmedim bile, şimdi çok rahat nefes alıyorum, burda bir arkadaşım var onda da aynı seninki gibi geniz eti, kemik eğriliği, sürekli sinüzit olma durumu falan var o da Samsun'da araştırayım dedi yakın diye, geçen işyerindeki arkadaşlarım geçmiş olsuna geldiler, içlerinden birinin bir akrabası Samsunda bir doktora olmuş kim olduğunu hatırlamıyorum dedi ama o doktor kızın burnunu mahvetmiş, sonra yine Samsun'da bir doktor bulmuş ve revizyon olmuş yakın zamanda çok memnunmuş şimdilik, onun da ismini bilmiyorum ama nerde olursa olsun doktoru ii araştırmak gerek canım. Çokkk geçmiş olsun. Ben kendi doktorumla ilk olarak e-posta yoluyla haberleşmiştim iikide haberleşmişim diyorum şimdi. opuyorumnanaktan

evet cokk iyi olmuş hem de çokkkaydirigubbakcemile5 doktor çok önemlii olmaz mıı onun için elimden geldiğince arştırmaya çalışıyorum.sen doktorunla mailleştikten ne kadar sürede hemen oldun yani görüşme operasyon olma filan bu süre nekadardı?

Canım ben mailleştikten sonra Ankara'ya gittiğimde ayaküstü konuştum ama o zaman izne ayrılacaktı, sonra eylülde randevu aldım, eylülde gittim hem muayene oldum, albümlerine baktım, sohbet ettik, kafamda soru işareti kalmadı, tamam deyince o gün tahlillerimi yaptırttı, herşey hazırdı, telefon numaramı aldı, telefonla birbuçuk ay içinde arayıp gününü söyleyeceğim dedi, normalde şehir içindekilere 1 gün önce haber veriyormuş yarın ameliyat olacaksınız diye, şehirdışındakilere 2 gün önce haber veriyor, valla stres yapmaya korkmaya bile zamanım olmadı, çok ii oldu, tam bir ay sonra aradı beni, mazeret izni alıp gittim, 30 gün de rapor verdi.

burun estetıgı ınsanın kendıne olan guvenını artırıyor
profıldende guzelım artık hıssı anlatılmaz yasanırrr:)

burun estetıgı ınsanın kendıne olan guvenını artırıyor
profıldende guzelım artık hıssı anlatılmaz yasanırrr:)

Kesinlikle haklısın canım, ilk fırsatta burnum iyileşsin hayalimdeki şeyi yapacağım hızma takacağım :)))
Bu arada bu kaşlarımızı ne zaman aldırabiliriz acaba yarısı kalk gidelim diyor bir kısmı b.k yeme otur diyor, bıyıklarım da çıktı yakında burmaya başlıycam PP

Bu arada bugün çekindiğim resimleri de koydum kızlar, halen şiş ama aradaki farkı anlamanız için koyuyorum, şişim, şişeceğim diye korkmayın zamanla iniyor, bakın ne evrimler geçirmişim ve halen geçiriyorum :)))) :roflol:

ben kendım altlarını topladım canım kaslarımın
ama senın cok yakın kısmı şiş oldugundan bır hafta daha bekle derım
bak bu estetıklerımızı ıyıkı olduk
nası bole bebeksı bı hava verdı yuzumuze
bana sevgılım dedı
yuzun yumusamıs dıe
sımdı cogu kısı bakıyor begenerek farkedıyorum

ve bak sekerım senın burnun sıs ındıkce
senınde yuzun yumusamıs
bole bebeksı olmus senınkıde
ohh kocan yasadı hatun modıfıye ettı kendınııı

Kısss güldürme da halen ağrıyor gülünce :))) valla geçen arkadaşta dedi önceden sert duruyordun şimdi güleryüzlü olmuşun artık gelen tüm vatandaşı sana yönlendirelim sen ilgilen eskiden korkuyolardı kızacaksın diye dedi, şimdi düşünüyom ii mi ettim kötü mü ettim, iş çıkarmasınlar zaten halsizim :))):roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…