Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

Canım ben bu kadar şişip moraracağımı (ki morluklar çabuk geçiyor, şişlikler uzun süre kalıyor) tahmin bile etmiyordum, ama eminim ailen ve sevgilin senin o halini görünce ve bu konudaki hassasiyetini de bilerekten sana destek olacaklardır, canını sıkma sonunun güzel olacağını düşün, hayat kısa valla her şeyi dert edinirsek çabuk yaşlanırız aklinialirimsmile

yani tabi canım orası öyle her zaman yanımda olur da şimdi zaten ben seni böyle beğeniyorum ne gerek var dediği için sonrasından ya çirkin olursa diye korkuyorum bilmiyorumkismile

Meraklanma sonrasında en fazla keşke daha önce yaptırsaymışsın der :)bayanssulusmile

çok teşekkür ederim kızlar ya çok içimi rahatlattınız gerçekten . yani ben öncesinde stres yaptım işte nasıl olur herkes ne der diye... zaten annem kıyamaz herhalde bana :) sevgilimde sonrasında zaten beğenir yani yine gerçi bi süre ööyle bana uzaktan bakmak zorunda kalcak ama napalım guclubacismile

rüya, bilge beyin cep numarası var mı acaba sende hastaneden ulaşamadım 2 gündür varsa özelime yazar mısın rica etsem

kizlar resimlerimi ekledim bulabildigim kadar, yandan ve onden halini .size de arkadaslik talebi yolladim gorebilmeniz icin albumu...

rüya, bilge beyin cep numarası var mı acaba sende hastaneden ulaşamadım 2 gündür varsa özelime yazar mısın rica etsem

Canım ben Bilge Bey'e ameliyat olmadım, numarası termessos'ta vardır, özeline yaz girince görür ve sana geri döner canım, geçmiş olsun.

kizlar resimlerimi ekledim bulabildigim kadar, yandan ve onden halini .size de arkadaslik talebi yolladim gorebilmeniz icin albumu...

Canım baktım resimlerine, bu haliylede çok güzelsin ama yapılınca valla bomba gibi olcan kesin, sevgilinde kıskançlığından yaptırma diyordur Yaptırdıktan sonra sen de onlarda iiki diyeceksiniz eminim, Şişsen morarsan ne olacak sanki, geçecek canım hepsi, birazcık dişini sıkcan o kadar, ben ikinci haftamdayım dışarı çıktığımda artık uzaylı görmüş gibi bakmıyor kimse, bir dahaki haftaya eminim çok daha ii olacak. Az sabretcez ve geçecek herşey, ortaya çıkacak güzel burnu ve güzelliğini hayal et kalbini ferah tut. opuyorumnanaktan

cok tesekkur ederımm valla burda sızle konustukca ferahladım biraz gerçekten. umarım dediğiniz gibi güzel olur. senin burnuna da baktım gerçekten çok doğal olmuş çok beğendim ve şu an bi şişlik kalmamış gibi alnın dışında çabuk oturmuş yani.darısı başıma guclubacismile

ayrıca pırlant ve ruya resımlerıme yaptıgınız yorumlar için teşekkür ederimm henüz resimlere yorum yapamadığım için burdan yazıyorum .umarım dediğiniz gibi güsel olur çok cesaretlendirdiniz beni yerimseniben

diyim sana sevgılın dahada guzel olma dıye yaptırma dıyor emın oldum buna

kendisi pek yeniliklere açık bir insan değil alıştığı şeyleri değiştirmek zor gelir ona hep birazda ondan sanırım. neyse ameliyata kadar zaten bende huyuna giderim ona iyice yolunu yaparım şirinlikle falan. bayanssulusmile

pırlanta senin ameliyat sonrası resmin varsa koysana seninki nasıl oldu ? senin baya sancılı bir dönem olmuş sanırım

Evet canım çok doğal oldu ama o resimlerde halen çok şiş, alnımın dışında burun orta hattında da çok şişlik var, şimdi biraz daha indi, her gün daha da güzelleşiyor valla, şişlikler indikçe düzeliyor şaşırıyorum, darısı başına canım. Eminim seninki çok daha güzel olacak demedi deme valla suratın fıstık gibi yeni burnuşunla televizyondaki mankenlere taş çıkartcan gör bak. Artık sevgilin kıskançlıktan kudurur herhal PP bayanssulusmile

evet canım benım daha cok şiş cok aydınlatıcı degıl
bırde benımkını kbb cı yapmıstı
koyarsam eger haber verırım canım

evet canım benım daha cok şiş cok aydınlatıcı degıl
bırde benımkını kbb cı yapmıstı
koyarsam eger haber verırım canım

heyecanla beklemekteyim canım seninkini de :) benim ameliyatıma da estetikçi dışında kbb cide giricek burnumdan et de alınacak daha da işime geldi böyle olması

evet canım darısı başımaa :) şimdilik ameliyat günümü bekliyorum bakalım.
ayrıca zamanında ben sevgilimi çok kıskanmıştım biraz da o kıskansın dimi ama kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…