Kızlar 29.09.2010 yani yarın ameliyat oluyorum dualarınızı bekliyorum

Dur onu özelden yazayım belki yasaktır yazmak,ya benim doktorumda yanına gittiğimde o şeyle temizliyordu ne güzel oluyordu, resmen ciğerlerim bayram ediyordu, ama bu halde bilem burnumdan eskisine göre daha ii nefes alıyorum gece bilem ağzımı kapatarak uyumaya başladım, mutluyum ya bu bakımdan, şu şişlikler de inse daha da mutlu olcam. Hadi sabırsızlıkla bekliyoruz seni

Elime aldım peçeteleri, kulak çöplerini ve burun yıkama sıvısını içinde tek bir parça kalmayana kadar temizledim ohhhhhhhh beeee nefes alabiliyorum artıkın rahat rahat, yapışıklık hissi de gitti, ılık suyla yapınca ii geldi, ayrıca dün burnuma su çekemiyordum bugün çekebildiğimi farkettim :)

Kızlar iki tane resim koydum, az önce çektim, yandan ve önden, bakar mısınız? Halen çok fazla şiş ama lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

Az önce ablamla msn de görüştüm kamera açtım, atelin alındığında görmüştü burnumu yani dört gün önce, şimdide farkedediliyor mu diye gösterdim çok beğendi, halen çok şişliğim olmasına rağmen özellikle önden duruşuna bayılmış, çok değiştiğini söyledi, çok mutluyum yaaa :dance:

mutlu ol tabıkı bıtanem
zaten gusel oldu demıstık kuzucuk
şişlik sadece
onun ıcınde dedıklerımı yaparsan daha hızlı ıyılesecek emın ol

kızlar merhaba, kısmetse benım amelıyatıma da 1 aydan az kaldı ve cok heyecanlanmaya streslenmeye basladım. Sızın yazdıklarınızı goruncede daha bı heyecanlandım. Ya ben bıraz nanemolla bı ınsan oldugum ıcın bı kere bana cok moral verılmesı lazım bırısı o sıslıklerı gorunce ne olmus sana falan derse yıkılırım yanı ne yapıcam bılmıyorum.

Sızın eslerınız soyledıgınızde nasıl karsılamıstı. Cıddı bır ılıskı ıcınde oldugum 5 yıllık sevgılım acıkcası yaptırmamı ıstemıyor erkek ya pırlant ında dedıgı gıbı odun ne gerek var mantıgı ıle bakıyor. Ama benı bıldıgı ıcın en sonunda sen kafana koydun zaten kesın benı dınlemez yaptırırsın dedı ama ben ıstemıyorum dedı. Sımdı ben amelıyat oldugumdada en nazlı donelerımde şiş mor ağrıyo dedigimde ben sana demıstım yaptırmasaydın demesınden korkuyorum ki kesin diycek ama ben de etkilenicem ve moralim bozulacak benim bu konuda destege ihtiyacım var ve ameliyattan sonra daha da cok olacak :sinifsinif:
annemde tamam yaptır dedi ama ne gerek var bozcaksın kızım burnunu diyor.sonrasında da be uzulunce o da kesın ah be kızım nıye yaptırdın ozaman pof ya zaten 10 gun sonra da ıse baslıycam o da bi dert şimdide stres oldum ben çok mafoldumben

burnunu koyarsan canım yorum yapabılırız
sevgılım su an cok begendı
kızların eslerıde cok begendı
eger ıstıyorsan yaptır tabıkı

ayrıca kızlar sızın burun kemıklerı kırılarak mı oldu amelıyat bana doktorum senınkını oyle yapıcaz bıraz daraltmamız lazım yoksa sadece kemerden alırsak seklı gusel olmaz dedı. Tabı bu da daha cok şişlik ve morluk demek bır de sızce 9 gun sonra falan işe gelebilir miyim işim masa bası yorucu bi iş degil

Canım geçmiş olsun, pırlantanın da dediği gibi resimlerini koyarsan daha çok yardımcı olabiliriz, ameliyattan sonra herkes aynı düzeyde morarıp şişmez, bu kişinin bünyesine veya yapılan işleme göre de değişir. Ben normalde de hemen morarır ve şişerdim ama bana yapılan işlem daha çok şişmeme neden oldu, kaş ve burun orta hattından 1.5-2 cm kemik kırılıp alınmış, eee bu doğrultuda bu burun ve surat şişip morarmasında kim şişsin morarsın ohaoldumsmile Senin burnun nasıl onu bilmiyoruz belki kemik kırılmayacak sadece törpülemek yetecek, törpülendiği zaman şişme fazla olmuyormuş, o zaman ister istemez sevgilin de bişey diyemez :))) Ayrıca ameliyattan sonra doktor bana 30 gün rapor verdi, işi dert edinme yani, valla ben stresi en çok narkoz konusunda yapıyordum, şimdi olsa yine yaparım, bayılmak ve benden habersiz birşeyler yapılması sanırım hoşuma gitmiyor guclubacismile, ama şunu da söyleyebilirimki boşu boşuna kendime eziyet etmişim, o kadar da korkulduğu gibi bişey değilmiş. Kaç gün geçti halen şişlikler içindeyim ama olsun valla her anın tadını çıkarıyorum aklinialirimsmile

canım ıı bı yerde olursan acıbadem hastanesı gıbı
cok morluk ve sıslık olmaz
ılk gun
30 dakkada bır buz konursa bol su ıcıp tuzu azaltırsan
ve alcı cıkmadan morluklar ıcın arnıca krem
alcı cıkınca sıslıkler ıcın hırudoıd krem kullanırsan sorun kalmaz

Canım ben ameliyattan çıktığımda buz maskesi vardı yüzümde ama bana mısın demedi şişeceği varsa şişiyor işte fazla da takmamak lazım, sonuç güzel olsun yeter, şişlikler gidici güzellik kalıcı kaydirigubbakcemile5

evet canım ama gene de o buz olmasa ekstra daha cok moraracaktık

burnunu koyarsan canım yorum yapabılırız
sevgılım su an cok begendı
kızların eslerıde cok begendı
eger ıstıyorsan yaptır tabıkı

yani eger gusel olursa sonradan begenir zaten de onemli olan benim hassas oldugum zaman da nazimi cekmesi beni poh pohlamasi ama o ameliyat olmami istemedigi icin ben mızmızlandığımda e ne gerek vardı diyip moralimi hepten bozmasından korkuyorum.

şimdi resimlerime bakım resim eklerim canım eğer ekleyebiliyorsam tabi. yani doktor bana sadece törpülersek burnun çok geniş durur o yüzden burnunu yanlardan kemiklerini kırıp daraltmamız gerekiyor dedi. bu da diğerlerine göre biraz daha şişliğin ve morluğun olabilir demek diye açık açık da söyledi. ve benimde senin gibi tenim çok hassas damarlarım yüzeye çok yakın çok çabuk morarıyorum o halimi düşünemiyorum ne olacak .

yani acıbademde ameliyat yapan doktora ameliyat olucam bende ama kendi ortağı olduğu başka bir özel hastanede yapacak ameliyatı yani güvenilir bir yer ondan sorunum yok. arnica kremi de bana cildiye doktorum göz altı morluklarım için vermişti normalde de ara ara kullanıyorum yine mi aynı krem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…