Kızlar 26 mart'ta oğluşuma kavuşucam

of yaaaaaaaaaa ben bile heyecanlandım sanki benim oğlum doğacak allah sağlıklı kurtarmayı nasip etsin inşallah hepimizi

allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımmm

doğumdan sonra bizim topiğe bekleriz canım bebeklerimiz ve biz

canım dualarım seninle doğum şeklin nasıl olursa olsun emin ol bebeğini görünce herşey unutulur bu arada ben hala hayret ediyorum sanki hiç doğum yapmamış gibiyim emin ol canın acımayacak ALLAH yardımcın olsun hadi bakalım miniğine bir an önce kavuş hayırlısı ile

kızlar hepinize teker teker teşekkür ederim dualarınızı eksik etmeyina.s.
veeee sonnnnnnnnn 2 günnnnnnnnnnn:teytey:

son 2 gün ...hadi hayırlısı...ben bile heyecanlandım valla..inşallah bebişini sağ salim dünyaya getirirsin..allah kolaylık versin..

canım ya hayırlısı olsun inşallah,hepimiz guzel haberlerinin beklıyoruz

Hayırlısı olsun insallah allah sağlıkla sıhhatle kucağına almak nasip etsin.... Güzel haberlerini bekliyoruz.

Ay canim yaaa evet saatler kalmis resmen.Sen simdi bu gecede uyuyamazsin heycandan.Allah yardimcin olsun canim.Hep dua edicez yarin Allah saglikla kurtarsin diye.Karar verdin dimi epudiral sezeryan olucaksin yanlis hatirlamiyorumdur insallah.Ay hadi yarin 4 cu bidigimiz geliyo.Hangi ayda dogmus olsalarda hepsi bir nisan bebegi ben anlamam kardesim :))

Zumra

Taha Eren

silentscream arkadasimizin bebegi adini yazmamis neyse

Simdide senin tosunun.

hadi bakalim Allah kolaylik versin canim...

artık günler bittiiiiiiiii saatler başladı:dance:
bu akşam son akşamımız inşallah yarın 3 kişilik çekirdek bir aile olucağız:dance: yarın sabah saat 00:07 de hastanede bulunmam gerekiyormuş tam saat kaçta alacağını söylemedi dr son hazırlıkları yapıyoruz annemle gerçi o yapıyo ben bakıyorum bu gün sabah çok sancılandım ilk defa bukadar çok şiddetli oldu dedim bu sefer geliyo galiba :) sonra geçti ama bütün gün çok halsizdim yataktan çıkamadım neyse artık sonuna geldim :) inşallah sizde bu günleri hayırlısıyla görür ve hepimizde hayırlısıyla bebişlerimizi kucagımıza alırız hepinizden dualarınız bekliyoruma.s.

Hayırlısıyla sağlıkla bebişini alacaksın kucağına inşallahh...güzel haberlerini bekliyoruz canım...

allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.darısı bizlerin başıuna ben bile heycanlandım şimdi.ne güzel yarın miniğine kavuşacaksın inşallah.dualarım seninle

wsw bugun doğum yapacaktı,inşallah sağlıkla alır bebişini kucağına,guzel haberlerını getırır bıze

Ayyy evet ne guzel simdi bebegini almistir kucagina kokluyordur of offf darisi basimizaaa

evevt benimde aklim hep wsw da bugun napti diye habire saate bakiyorum. insalalh iyi haberlerle en kisa zamanda aramizda olur. kizlar ne tuhaf kimse kimseyi tam tanimiyor ama aramizda cok guzel bi bag olusdu masallah diyelim

WSW DE ANNE OLDU ARTIK İNŞALLAH İKİSİDE SAĞLIKLIDIRLAR ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN HAYIRLI HAERLERİNİ DUYARIZ İNŞALLAH a.s.

canım şimdi allahın izniyle almışsındır bebeğini kucağına
sağlıkla büyüt bitanem...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…