Kızlar 26 mart'ta oğluşuma kavuşucam

wsw

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
342
87
Bugün dr. randevumuz vardı gittik dr.rum benim için sezeryanın daha iyi olucağını söyledi aslında ben normal doğumu çok istiyordum ama internettende çok araştırdım gerçekten benim için sezeryan şimdilik daha iyi gözüküyo 38+6 haftalıkken 26 mart çarşanba gününe gün aldık yani bir hafta sonra Allah kısmet ederse oğluşumu kucağıma alıcam çok heyecanlıyım:emir_bebek:
yalnız henüz epidüralli sezeryanmı olayım yoksa tam anestezimi uygulansın karar veremedim epidüralli sezeryan olunca ilk oğluşumu ben görücem onun için istiyorum ama birazda korkuyorum :1no2:siz ne dersiniz?
üzüldüğüm tek nokta nisan annesi olamamak :1no2: ne yazıkki bende aranızdan ayrılıyorum:1no2:
kızlar lütfen bana dua edin hayırlısıyla kavuşayım oğluşuma.... a.s.
:nazar::nazar::nazar:

Allah yardımcın olsun.inşallah sağ salim kurtulursun.mecburen sezeryan demişsin.bir problemmi var?

Allah yardımcın olsun.inşallah sağ salim kurtulursun.mecburen sezeryan demişsin.bir problemmi var?
teşekkür edrim canım yok bir problem yok yalnız bizim bebiş biraz iri bir bebekmiş:nazar: onun için dr.rum doktorum senin içinde ebek içinde sezeryan daha iyi dedi nettende araştırmıştım gerçektende doğum zor oluyomuş eger araştırmadan gitseydim belki normal olsun diye ısrar ederdim ama bebegimide kendimide riske atmak istemedim

Hayırlısı olsun.Bebek sağ salim doğsun da .Tabi ki hepimiz kabul ederdik,ama düşünüyorum da eskiden nasıl doğuruyolarmış,4,5 kilouk bebek hikayesi anlatan çok.
Ama ufak bi risk bile olsa sezeryan en iyisi.Epidural olanlar daha çabuk toparlandıklarını anlatıyorlar.Sen bilrisin,Allah yardımcın olsun.

canım Allah sağ salim kurtarsın ikinizide inşaallah.
doğduktan donra bebeişe k vitamini yapacaklar ve topuktan kan alacaklar test yapılması için unutmayın olur mu.
Allah'a emanet olun.

allah yardimcin olsun canim dualarim seninle sen bizim biricik nisan annemizsin

allah hayırlısıyla kurtarsın.senin için en iyisini dr.un bilir.bende her ne kadar normal doğum istesemde dr.um sezeryan öneriyor.bakalım önümüzdeki haftalarda kararlaştırcaz bizde.allah yar ve yardımcın olsun canım

Canım,hayırlısıyla kavuşursun yavruna inşallah.Ben epiduralli sezeryana karar verdim,yakın zamanda bu şekilde doğum yapan arkadaşlarım oldu,çok memnunlardı.doktorumda tavsiye edince bende öyle istedim.doğum hikayeni bekliyoruz..dualarımız seninle canım..

canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın oğluşunu,benım doktorumda epidural onerdı,daha cabuk toparlanılıyormuş epiduralde,doğum yapan arkadaşlarımdanda araştırdım,onların içindede epidural önerenler daha fazla,hayırlısı olsun..

canım benım kılosu ne kadar kı

sen nısan annesı sın dualarımız hep senınle

canım inş sağ sağlim kurtulacaksınız bebişinle
canım bencede epiduralli ol çünkü riskleri daha az anestezi olarak

Dilerim sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın.Bence doktorun ne önerirse onu yap sonuçta o bu konuda uzman gönlünü rahat tut.Doğum hikayeni bekliyorum...

güzel haberlerini bekliyoruz..sağlıkla kavuşacaksın inşallah...:)
bende epidural anest.düşünüyorum..genel uyuşup uyanmaktansa,yarı uyuşmayı ,bilincimin yerinde olmasını tercih ediyorum....
Tansiyon varsa,aşırı heyecanlanma olacaksa,ameliyat odası...psikolo.etkiler diye akıldan geçiriliyorsa..tekrar düşünülmeli bence..

AA WSW SENDEMİ BİZİ BIRAKIYOSUN AMA ALLAH YARDIMCIN OLSUN DR SENİN İÇİN HANGİSİ HAYIRLISI İSE ONA KARAR VERMİŞTİR İNŞALLAH BEBİŞİN VE SEN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE EVİNİZE DÖNERSİNİZ BENDE SEZARYAN OLCAM KENDİ İSTEGİMLE AMA BENDE EPİDURAL SERZARYAN DAN YANAYIM HAKKINIZDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN...
ALLAH ANALI BABALI SAĞLIKLI BİR ÖMÜR NASİP ETSİN SİZE TÜM HAMİŞLERİMİZE :nazar:a.s.
CANIM BİDE DOGUMUN NERDE OLACAK HANGİ HASTANEDE ?

Canim sen martta da dogursan unutmaki bir nisan annesisin.Her zaman bekleriz buraya canim.Rabbim saglikla bebegini kucagina almayi nasip etsin.Allah yardimcin olsun.Guzel dogum hikayenide bekleriz insallah.Allaha emanet ol canim.a.s.

kızlar bu güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ederima.s.
sanırım hepiniz epidürali terçih ediyosunuz sanırım bende onu terçih edicem karar vermemde yardımcı olduğunuz için sağoluna.s.
AA WSW SENDEMİ BİZİ BIRAKIYOSUN AMA ALLAH YARDIMCIN OLSUN DR SENİN İÇİN HANGİSİ HAYIRLISI İSE ONA KARAR VERMİŞTİR İNŞALLAH BEBİŞİN VE SEN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE EVİNİZE DÖNERSİNİZ BENDE SEZARYAN OLCAM KENDİ İSTEGİMLE AMA BENDE EPİDURAL SERZARYAN DAN YANAYIM HAKKINIZDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN...
ALLAH ANALI BABALI SAĞLIKLI BİR ÖMÜR NASİP ETSİN SİZE TÜM HAMİŞLERİMİZE :nazar:a.s.
CANIM BİDE DOGUMUN NERDE OLACAK HANGİ HASTANEDE ?

canım hangi hastanede olacağını sormuşsun Türkiye Hastanesinde dr. Nihal Çakır yapıcak inşallah sen hangi hastaneye gidiyosun ?

bende özel okmeydanı polk. gidiyorum ama dogumum özel çapa millet hastanesinde yada bahçelievler medical park hastanesinde olcak işte benimde tarih ve yer yarın kontrolde belli olacak aslında ben eşimin görev yaptıgı samatya devlet hastanesinde istiyorum ama dr orada degil ve doktorumuzun hatrına gidiyoruz sağlıkçı oldugumuz için bize aşırı derecede ilgilendi artık minnet ugruna özelde olacagızz ve dr çook aama çook iyi dr degiştirmekte istemiyorumm.

canım sen de kavuşuyorssun meleğine
bir hafta sonra
sağlıkla gelsin
tombik bebişin inşallah tüm dualarımız seninle...

kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr son 3 gün:dance::emir_bebek:

:nazar:canım az kaldı korkma bebişine kavuşacan bu zorluğun sonunda
inş ağrın sızın az olur sütünde hemencik gelir tosuncuğunda bol bol beslenir:teytey:
a.s.

X