Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu Kızlaar sizce bu takım nasıl ?

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları

er_sev

Baladamın Gelini
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2009
7.068
1.034
35
Kızlar merhaba :KK200:
Yardımınıza ihtiyacım var sizce bu salon Takım'ı nasıl ?
Ve bu koltuk Takım'ı ne renklerle kombinliyebilirim.
Genel de internette ki Chester koltuk takımlarında biri farklı biri farklı renk .
Kafamda deli sorular
Bi yardım ediverin :KK45:

ASLA ASLA ASLA evimde toz pembe chester koltuklarım var, daha ilk aylarda bile kapitonelerindeki düğmeler çıkmaya başladı... Aralarına o kadar çok toz doluyor ki, 1 gün oturup adam akıllı temizlemek gerekiyor. Üstelik sırt kesimleri çok yüksek ve o kadar sırt ağrısı yapıyor ki. Çok pişmanımm..... 3'lü 2 tane 1 tane tekli aldım katil olacağım. Koltuğa verdiğim 6.000 bin tl sadece görüntüden ibaret... Koltuk minderleri 2 parçalı olduğu için oturunca yada uzanınca kıçı başı oynuyor...

Herkesin zevki farklıdır tabi ama bana hiççç hitap etmiyor. Salonlara neden böyle ağır bir hava verilir bilemiyorum. Ben spor ve kullanışlı modelleri tercih ederim. Bence model araştırmasına devam edin...

Herkesin zevki farklıdır tabi ama bana hiççç hitap etmiyor. Salonlara neden böyle ağır bir hava verilir bilemiyorum. Ben spor ve kullanışlı modelleri tercih ederim. Bence model araştırmasına devam edin...
Teşekkür ederim canım fikrin için ,zevkler farklı Dediğin gibi oturma odam zaten spor olcak salonun bi ağırlığı olması gerekir diye düşünenlerdenim:KK200:

ASLA ASLA ASLA evimde toz pembe chester koltuklarım var, daha ilk aylarda bile kapitonelerindeki düğmeler çıkmaya başladı... Aralarına o kadar çok toz doluyor ki, 1 gün oturup adam akıllı temizlemek gerekiyor. Üstelik sırt kesimleri çok yüksek ve o kadar sırt ağrısı yapıyor ki. Çok pişmanımm..... 3'lü 2 tane 1 tane tekli aldım katil olacağım. Koltuğa verdiğim 6.000 bin tl sadece görüntüden ibaret... Koltuk minderleri 2 parçalı olduğu için oturunca yada uzanınca kıçı başı oynuyor...
Canım teşekkür ederim tecrübeni yazdığın için benim çevremde de kullanan çok fazla hiçbiri sorun yaşamadı şimdiye kadar :/ salona spor model düşünmüyorum Chester olmasa bile diğer bütün tarzlar kapitoneli:/

X