Kızlaaaarr, Size bir kötü, bir de iyi haberim vaarr

aybuke07

İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
6.615
95
Bufün acile gittim, gece şiddetli kasık ağrısı yaşamıştım, bütün gün geçmedi, dayanamadım acile gittim, ve malesef idrar yoları enfeksiyonu olmuşumsenağlama, takip altına aldılar, ciddi bir rahatsızlıkmış, önlem alınmazsa düşüğe sebep olabilirmiş, Allah korusun, antibiyotik falan verdiler,

ve şimdiiii iyi haberrr,

nihayet beklediğim gün geldi, veeeee yüksek ihtimalle kızım oluyormuşşş:lepi::lepi::sm_cool::teytey:

prenses geliyor kızlaaarrrkaydirigubbakcemile2 bugünü nekadar çok bekledim hepiniz bilirsinizlülülülülülü çok mutluyum, ve şimdi hepinizi kızım şerefine kadeh kaldırmaya davet ediyoruummm:içelim:

çookkk mutluyummm:dance:

ilk önce geçmiş olsun canım allah tamamına erdirsin nazarlardan korusun inşallah

AYBÜKE ÇOOOOKKK SEVİNDİM ÖĞRENDİĞİNE:içelim:
VAY BE SANADA ERKEK DİYOLARDI DİMİ..
YAAAA BEN NE ZAMAN ÖĞRENCEM ÇATLICAM ARTIK..
VE KENDİNE DİKKAT ET CANIM GEÇMİŞ OLSUN
ÇALIŞIRKENDE YORULMAMAYA ÇALIŞ..
VE Bİ SORU NERDE ÖĞRENDİN KIZIN OLACAĞINI??

canım her iştebir hayır vardır derler geçekten doğru, acile gittim dedim yaa, kan ve idrar tahlili yaptılar, sonuçlar çıkınca da kadın doğum uzmanının yanına gönderdiler, benim gittiğim yer üniversite hastanesi, haftasonu acil durumlarda doktorların asistanları bakıyor, benim dokotrun asistanı geldi, baktı, önce biz kesinlikle söylemeyiz, doktorunuz söylesin dedi, neyse baktı, bebekleilgili bir sorun yok dedi tam ayrılırken,asansöre binecektik, dayanamadı söyledi, bacaklarını tam açmadı ama yüksek ihtimalle kız dedi,,, bu bize yetti

evet tüm belirtilerim erkekti, hatta yolda gelirken bile bu sivri karından nasıl olurda kız çıkar dedik, ama bizim için farketmez, o bizim minik prensesimiz, darısı başına bebişim,çok güzel bir duyguymuş yaaa:CüvCüv::ecrin_bebek:
ama ben yine de 10 gün sonra kendi doktoruma bir daha gideceğim...

Canım çok sevindim bak bide benim karnıma benzetmiştin Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin prensesini.
Geçmiş olsun dikkat et ya benim de kasık ağrılarım çok şiddetli oluyo doktora gidince bi söylim ya çalışınca insan kendine okadar da dikkat edemiyo gerçi ben öyleyim.........

Ay aybüke ödüm patladı gitti bebek dedim ve inan gözlerim doldu bir kötüyü gördükten sonra iyi yi göremedim bile. Canım dikkatli ol bol bol sıvı tüket ki biran önce kurtul enfeksiyondan . Ertesigüne çok üzüldüm zaten birde senin başlığı görünce ay nazarlara geldik dedim . İyiki ertelememişsin dr.a gitmeyi .Bu kadarıyla geçmiş olsun canım .

hihoyyytAy ne güzel senin de kızın da oluyor . Birsürü arkadaşları var daha doğmadan ne şanslılar . Allah kucağına almak nasip etsin inşallah . :içelim:doğursak ta içsek gerçekten yaa

çok geçmis olsun canim
çok dikkat et kendine.
demek seninde bir kizin oluyor, gözün aydin:CüvCüv:

geçmiş olsun canım..çok dikkat et bundan sonra..
buarada kızın olacak öylemi çok sevindim..rabbim sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin...

allah bağışlasın canım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
şimdi sitede öğrenemeyen bir bebişim le benmi kaldık yani inşallah hayırlısıyla biz de öğreniriz bende bugün bebeğimin kalp atışlarını dinledim sağlık ocağında o kadar tatlı ki dünyadaki herşeye bedel :asigim:a.s.:teytey::dance::sm_cool:

kızlar çok teşekürler aiyi dilekleriiz için, ertesigünün yazısını henüz okumadım, daha yeni girebildim siteye, inşallah kötü bişey yoktur, bi okuyayım bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…