Kizlaaaarr acaba hamile olabilir miyim.

asyam1453

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2022
20
0
28
Adetime henüz 5 gün var. Ama bende ara ara felaket bel ağrısı oldu. Birde sanki her an adet olacakmişim gibi sancılarım var. Başka da sarı akıntılarım oluyor. Şu an 4 gün kaldı adetime. Umudum yok ama yinede sormak istedim

Hamilelik belirtileri ve regli belirtileri birbirinin aynısı neredeyse. Olabilir de olmayabilir de.. regliyi bekleyip test yapmak gerekiyor. En kısa sürede hayırlısı olsun inşallah

Amin inşallah. Evet cidden öyle ama bu zamana kadar çok erken belirti verdi ve bel ağrılarım çok keskin oluyor

Dün gece leke geldi sonrasında da kahverengi akıntı korktum açıkçası. Test yaptım negatif

Gebelik ilw ilgili belirti yada bu durumlar 7 8 haftada anca cikiyo erken gebelik testi yapın

Adetime henüz 2 gün daha var. Kahverengi akıntı kötü mü sizce . İlk defa karşılaşıyorum

Merhaba kızlar adetime 7 gün var midem aşırı bulanıyor her yemek tiksindiriyor açım midem bulanıyor birşeyler hazırlıyorum bakarken de yerken de midem bulanıyor doyuyorum yine bulanıyor su biraz rahatlatıyor sonra yine bulanıyor sadece ekşi bir şey yedim mi iyi geliyor sizce hamile miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…