Kızlaaaar Erken gebelik testime bakarmısınız?

mrsfly

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
26
10
Merhaba herkese. Reglime 4 gün kala dayanamayıp erken gebelik testi yaptım çok silik bir çizgi çıktı, sizin fikirleriniz nedir? Şimdiden teşekkürler.

Eklentiler

• 89605E2F-1491-4E93-AD1E-A64760989824.jpeg
    89605E2F-1491-4E93-AD1E-A64760989824.jpeg
    78,6 KB · Görüntüleme: 338
Teşekkür ederim, evet olması gereken o şekilde sanırım. Gerçekten sabretmesi çok zor oluyormuş :))

Valla var gibi umutlandırmak istemem ama var görünüyor yani benim gebelik testim böyle çıkmıştı hatta dahada silik bir çizgiyi nerdeyse akşamına kan tahlili yapmıştım acilde ve hamile olduğumu öğrenmiştim isterseniz sizde bir kan tahlili yapın zaten gebelik testinde çıktıysa kandada çıkar büyük bir ihtimal yani en azindan varmı yokmu bilirseniz kendinize dikkat edersiniz

Benimde bugün bata 4 var bnde erken gebelik testi yaptım sbah böyle gölgeli çıktı ama emin olamadım sizinki daha belirgin.kan vercek misinz

Eklentiler

• 52270568-10E6-4B3B-8D06-E6BA169E68FF.jpeg
    52270568-10E6-4B3B-8D06-E6BA169E68FF.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 303
Ayyy ağzınız bal yesin hanımlar, inşallah. Ya ben 30 u bi 3-4 yaş aştım o yüzden sabretmesi biraz daha zor oluyor :)) kan testi kesinlikle yaptıracağım ama sanırım bat a kadar bekleyeceğim. Şu an hastaneye gidip bu heyecanı kaldırabilcek gücü bulamıyorum kendimde 😂

Kızlar bu da benim bat 3 gün geçti var gibi bi şeyler :)

WhatsApp Image 2022-07-18 at 11.16.13.jpeg

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-07-18 at 11.16.13.jpeg
    WhatsApp Image 2022-07-18 at 11.16.13.jpeg
    63,6 KB · Görüntüleme: 296
Ayyy ağzınız bal yesin hanımlar, inşallah. Ya ben 30 u bi 3-4 yaş aştım o yüzden sabretmesi biraz daha zor oluyor :)) kan testi kesinlikle yaptıracağım ama sanırım bat a kadar bekleyeceğim. Şu an hastaneye gidip bu heyecanı kaldırabilcek gücü bulamıyorum kendimde 😂
Ay canım benim Allah hayırlı bir şekilde tez vakkitten yaşatsın inssallah sende haklısın aslında o heycan çok farli bir duygu ama bak sana bir önerim var bence kan tahlili yaptırana kadar ilişkide uzak durmalisin zaten

Ben silik çizgiyi görür gibi oldum ama göz yanilmasımı bilemedim gebelik istiyorsanız inşallah sizinde babisiniz vardır😌
Amiin inşallah evet nisanda boş gebelik kürtajı oldum bi dönem korunduk şimdi 2. ayımız tekrr başladık denemeye 2 yıl oldu evleneli istiyoruz Allahın izniyle

Ay canım benim Allah hayırlı bir şekilde tez vakkitten yaşatsın inssallah sende haklısın aslında o heycan çok farli bir duygu ama bak sana bir önerim var bence kan tahlili yaptırana kadar ilişkide uzak durmalisin zaten
amiiin, tüm isteyenlere. Tavsiyene mutlaka uyacağım ama merak ettim bak şimdi bir zarar vermiyor diye biliyordum ben gebeliğe?

Çok teşekkürler, Allah inşallah isteyen herkese nasip etsin kızlar :) Ben pek beklemiyordum umudum yoktu baya adet olacak gibiydim hala da öyleyim hep hayırlısı :))

amiiin, tüm isteyenlere. Tavsiyene mutlaka uyacağım ama merak ettim bak şimdi bir zarar vermiyor diye biliyordum ben gebeliğe?
Aslında aklımı bulandirmak istemem doğrusu bir zarar vermiyor deniliyor ama neticede vajinal bir müdahale yani şöyle düşünmek lazım düşük tehlikesi olan kadınlara neden ilişkide belli bir süre uzak durulması gerektiğini söylüyor doktorlar yada doğum ayına girmiş hanımlara neden doğumu kolaylaştıran diye şık şık ilişkiyi öneriyor doktorlar bu demek oluyor ki vajinal müdahalede yani ilişki gibi durumlarda. Rahim gevşeme yapabiliyor bu sebepten dolayı biraz dikatli olmak gerekiyor ben 6 yıl boyunca hamile kalamadim iki düşük hikayem var nasipte yokmuş ama yinede tecrübeli oldum bu konuda bu arada hamd olsun iki evladım var şimdi

Bu arada neticede tazecik bir anne adayı sayılırsın söylediklerim sadece tedbirli olman için yoksa öyle endişe duyacağın bir durum deyil tatlı bir heycanin üstüne söylediklerim seni endiselendirmesin sadece dikatli olman adına uyarmak istedim Allah kucağına allmayi nasip etsin inşallah

Aslında aklımı bulandirmak istemem doğrusu bir zarar vermiyor deniliyor ama neticede vajinal bir müdahale yani şöyle düşünmek lazım düşük tehlikesi olan kadınlara neden ilişkide belli bir süre uzak durulması gerektiğini söylüyor doktorlar yada doğum ayına girmiş hanımlara neden doğumu kolaylaştıran diye şık şık ilişkiyi öneriyor doktorlar bu demek oluyor ki vajinal müdahalede yani ilişki gibi durumlarda. Rahim gevşeme yapabiliyor bu sebepten dolayı biraz dikatli olmak gerekiyor ben 6 yıl boyunca hamile kalamadim iki düşük hikayem var nasipte yokmuş ama yinede tecrübeli oldum bu konuda bu arada hamd olsun iki evladım var şimdi
Canım sabrına hayran kaldım ne mutlu sana, Allah bağışlasın. Bencede dikkat etmekte her zaman fayda var katılıyorum sana!

X