Kızıyorum ama gel gör ki dayanamıyorum

S

Shurup

Ziyaretçi
Kızlar dün kayınvalideme gittik zor bela...Daha önce anlatmıştım,biz çok sevmeyiz birbirimizi kayınvalidemle.varı yoğu kızıdır kadının.sadece işi düştüğünde arar oğlunu ya da para isteyeceği zaman...

Zerre kadar faydası olmamıştır bize,ne düğünümüzde,ne sonrasında.İnanılmaz derecede rol yapar,iyi ağlar.En ufak hastalığında '' Ölmek üzereyim zaten,hastayım zaten''... inanılmaz acıtasyon yapar.Yüzüne karşı hiç saygısızlığım olmadı ama eşime çok yakındım açıkcası.Çoğu kez tartışmalarımız bu yüzdendi hep eşimle.

O kadar ki kadın en ufak bi hastaneye gitse.kan aldırsa mesela,olay olur...Kan aldırdımda,şu kadar tüp kan verdimde aman Allah'ım ilgi manyağı olmak ister.

Neyse dün kayınvalidemdeydik işte.Oturduk biraz.Bu yine bana bişeyler oluyor demeye başladı.Ay başım dönüyor,elim titriyor,şöyle böyle.eşim hemen panik zaten.Kalk anne,çabuk hastaneye gidelim anne.apar topar acile gittik.Doktor kan şekerinden,tansiyonuna herşeyine baktı.Her şey normal teyzecim dedi.Biraz yemene dikkat et,bak fazla kilolusun,boğazını tut azıcık dedi :)

Bindik arabaya eve geliyoruz.Ben bıyık altından gülmeye başladım çünkü hep böyle bu kadın.ilgi manyağı.arabada başladı yine ağlamaya ' Anlamadı bu doktor oğlum.Ben hastayım.Hasta olmasam niye hastaneye götürün beni diyeyim.Bilemedi doktorçbu hastane iyi değil''.... gelene kadar konuştu.

Şunu anlayamıyorum.eşim neden fark etmiyor bunu. yaaaa

Kaynvalideniz üstüne düşülmesini seven biri sanırım....................................................

wşin bunların zaten farkındadır canım benım ama annesı ıste laf soletmekte ıstemez butun erkekler böyle sadece senin eşin deil ana kuzuları ne olucak...

kendi oğluna naz yapıyor
siz neden kızıyorsunuz anlamadım :uhm:
yaşlılık işteeeee ilgi cekmek istiyoru
size bi zararı olmadıktan sonra kızmanıza gerek yok

Erkekler böyle konularda saftirik olur.... Annelerini kaybetmekten korkarlar
Evlatlığını sonuna kadar yapmak isterler.. Bu nedenle rol yapan anneyi ayırt edemezler
.

Annenizi kayınvalidenizin yerine sizi de eşinizin yerine koyun bir düşünün bakalım

Kızlar dün kayınvalideme gittik zor bela...Daha önce anlatmıştım,biz çok sevmeyiz birbirimizi kayınvalidemle.varı yoğu kızıdır kadının.sadece işi düştüğünde arar oğlunu ya da para isteyeceği zaman...

Zerre kadar faydası olmamıştır bize,ne düğünümüzde,ne sonrasında.İnanılmaz derecede rol yapar,iyi ağlar.En ufak hastalığında '' Ölmek üzereyim zaten,hastayım zaten''... inanılmaz acıtasyon yapar.Yüzüne karşı hiç saygısızlığım olmadı ama eşime çok yakındım açıkcası.Çoğu kez tartışmalarımız bu yüzdendi hep eşimle.

O kadar ki kadın en ufak bi hastaneye gitse.kan aldırsa mesela,olay olur...Kan aldırdımda,şu kadar tüp kan verdimde aman Allah'ım ilgi manyağı olmak ister.

Neyse dün kayınvalidemdeydik işte.Oturduk biraz.Bu yine bana bişeyler oluyor demeye başladı.Ay başım dönüyor,elim titriyor,şöyle böyle.eşim hemen panik zaten.Kalk anne,çabuk hastaneye gidelim anne.apar topar acile gittik.Doktor kan şekerinden,tansiyonuna herşeyine baktı.Her şey normal teyzecim dedi.Biraz yemene dikkat et,bak fazla kilolusun,boğazını tut azıcık dedi :)

Bindik arabaya eve geliyoruz.Ben bıyık altından gülmeye başladım çünkü hep böyle bu kadın.ilgi manyağı.arabada başladı yine ağlamaya ' Anlamadı bu doktor oğlum.Ben hastayım.Hasta olmasam niye hastaneye götürün beni diyeyim.Bilemedi doktorçbu hastane iyi değil''.... gelene kadar konuştu.

Şunu anlayamıyorum.eşim neden fark etmiyor bunu. yaaaa

bir insan kendi huzurunu nasıl baltalar diye bir konu açılsa senin yazını örnek verebilirim.
arkadaşım kadın oğluna naz yapmak istiyorsa size ne ?size ne zararı varda takmışsınız kadına.
kız evlat her zaman farklıdır.erkek evlat karısı iyiyse anneye iyidir.bu yüzden kayınvalideniz daha vefalı gördüğü kızına daha çok nazı geçtiği için daha çok seviyor gibi görünebilir.sadece öyle görünür ama .yoksa evlatlar parmaklar gibidir.hangisini kessen acır.bir evladı diğerinden fazla sevmek mümkünmü?(eğer annenin akıl ve ruh sağlığı yerindeyse).dolayısıyla anne-oğul-kız üçgeni arasına senin karışman,hele hele annesiyle ilgili eşine sürekli yakınman hiç hoş değil.ne yapmasını istiyorsun?
annesi "hastayım oğlum beni hastaneye götür dediğinde "aman anne hep aynısın zaten,bişeyin yok,otur oturduğun yerde" diyip kadını doktora götürmesinmi?ne kadar rol olsada annesinin ilgi çabalarına kayıtsızmı kalsın?böyle yapınca mutlumu olacaksın?
kadının yalandanda olsa ilgi görmek istemesi seni niye rahatsız ediyor?
kaldıki belli bir yaştan sonra ölüm korkusunun arttığı,bu nedenle çok basit şeylerde bile kişinin öleceğim galiba korkusuna kapıldığı ve bu nedenle panik yapabileceği bugün doktorlar tarafındanda kabul edilen bir gerçek.

yaşlı ınsanlar aynı..cocuklara benzerler..yaşlandıkca ılgı ve sevgıye muhtac kalırlar..bu yuzden cesıtlı yollara basvurabılırler.cocuklar genelde ılgı cekmek ıcın kafasını duvara vururlar..bırseyler kırıp dokerler..yaslı ınsanlarda yaşları gecgin oldugu için,ılgı cekme yontemlerını bu sekılde gelıstırmektedırler..bence fazla abartmayın..uzerıne dusmessenız bu olay cok fazla abartılacaktır..ve daha cesıtlı hastalıklara meydan hazırlayacaktır..sızden elınızden gelenı onun rol karsılıgında(ki bu sızın dusuncenız)yapın..onun rol yaptıgını dusunuyorsanız sızde rol yapın..aman anne dıkkat et falan deyın sımarsın..ama yaslı ınsan uzulmesın ben kıyamıyorum..yaslı ınsanlara..benım annanem rahmetlık oldu..cok severdım kendısını..cocuk gıbıydı..

sana bir zararı yoksa boşver
eşinde annesini o şekilde görünce endişeleniyordur.rol yapıyo diye düşünmek aklına bile gelmiyodur eminim
sende kafana takma.oğluna yapsın nazınıyerimseniben

aklı başında birinin gerçekten ortada böyle bir durum varsa
bunu anlamaması mümkün değil..
ama karşınızdaki anne olunca akan sular duruyor.
ne kadar huysuzda olsa eşiniz cennet anaların ayağı altındadır sözünün gücüne inanıyor heralde..

bir insan kendi huzurunu nasıl baltalar diye bir konu açılsa senin yazını örnek verebilirim.arkadaşım kadın oğluna naz yapmak istiyorsa size ne ?size ne zararı varda takmışsınız kadına.
kız evlat her zaman farklıdır.erkek evlat karısı iyiyse anneye iyidir.bu yüzden kayınvalideniz daha vefalı gördüğü kızına daha çok nazı geçtiği için daha çok seviyor gibi görünebilir.sadece öyle görünür ama .yoksa evlatlar parmaklar gibidir.hangisini kessen acır.bir evladı diğerinden fazla sevmek mümkünmü?(eğer annenin akıl ve ruh sağlığı yerindeyse).dolayısıyla anne-oğul-kız üçgeni arasına senin karışman,hele hele annesiyle ilgili eşine sürekli yakınman hiç hoş değil.ne yapmasını istiyorsun?
annesi "hastayım oğlum beni hastaneye götür dediğinde "aman anne hep aynısın zaten,bişeyin yok,otur oturduğun yerde" diyip kadını doktora götürmesinmi?ne kadar rol olsada annesinin ilgi çabalarına kayıtsızmı kalsın?böyle yapınca mutlumu olacaksın?
kaldıki belli bir yaştan sonra ölüm korkusunun arttığı,bu nedenle çok basit şeylerde bile kişinin öleceğim galiba korkusuna kapıldığı ve bu nedenle panik yapabileceği bugün doktorlar tarafındanda kabul edilen bir gerçek.

:kahve: baska söze gerek yoh....ne kadar gicik bir hatun olsada dogru diyor:nazar:

bütün kaynana konuları aynı değil mi zaten....
çaresini kim bulmuş ki...

sen niye kızıyorsun ki oğluna naz yapıyoo:1closedeyes:

yaşlılık hali bakalım biz nasıl olucaz:nazar:

bir insan kendi huzurunu nasıl baltalar diye bir konu açılsa senin yazını örnek verebilirim.
arkadaşım kadın oğluna naz yapmak istiyorsa size ne ?size ne zararı varda takmışsınız kadına.

İMZA İLOŞ :nazar:

shurup, bu kaçıncı aynı konu açmanız, arkası yarın gibi... bundan böyle konularınızı kontrol edin oradan devam edin

X