kızımın uyku düzeni hüç yok.çıldırıcam

serçecik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
1.710
21
ne yaptım en ettimse kızım bı düzen tutmadı..gece uyusun dıye gunduz uyutmuyoruz cok fazla..bu defada ne gece ne gündüz uyuyor..aglamıyorda,sadece oyun oynamak istiyor..gunduz mümkun oldugunca oynatıyoruz oyun ıhtıyacını karsılayalım dıye..her cocuk mu böyle yoksa benımksıımı..işe nasıl gıttıgımı bılmıyorum..uykusuz uykusuz...ne yapmamı önerirsınız..zorla uyutamıyorum uyumuyor çünkü..:Saruboceq:delikafadulden

hayatım uykudan önce yıkayın, suda oynasın biraz..sonra herobaby nin ya da milupanın tahıllı gece mamaları var ondan verin..üstüne de milupa nın gece çayı...banyodan sonra bi de masaj yaptın mı sanırım uyur...

bende kızımı her akşam banyodan sonra uyutuyorum ozaman 2saat falan uyuyo sonra saat başı yada yarım saat ara ile uyanıyo...
gündüz ise 15 dk uyuyo uyanoyo ağlıyo oynuyo vs sonra yine 15 dk..
çok zor yaa...
bide sen çalışıyosun bu dahada zor...

valla canım bende aynı dertten muzdaribim geceleri saat başı uyanıyor bir ara çok güzel düzene girmişti ama şimdi gene bozuldu iyice zombiye döndüm valla gündüzde sırf muhabbet ve oyun istiyor yarım saat uyuyor ama gece çok zor uyutuyorum hadi uyuttum uğaraşıma deyse bari bir saat sonra gene ayakta valla banyo falan hak getire küveti dolduruyorum bide köpürtüyorum banyo keyfi yapıyo ama genede cin gibi böyle böyle büyüycekler minnoşlar anne olmak güzel oldugu kadar zorda tabi....:nazar::nazar:

valla kelin ilacı olsa....:roflol: valla yapmadığım yok bedtime lardan tut gece çaylarına kadar sonuç malesef hala uykusuz geceleer gündüz desen keza ole 15-20 dak.da uyanır anladığım kadarıyla bu çocuk uykuyu çok sevmio :roflol: neyse bi yol çare bulursan banada sole ne diim:uhm:

anason için erken
ama gece çayını kullabilirsin,müzikli dönenceler kullan en azından kendi başına kalır biraz ona baka baka
yormaya çalış oynaki
uyusun tatlımcım

(konuyla alakası yok ama)ya bebişlerin oyun istemesi nasıl oluyo? nasıl oyun oynatıyosunuz?

benım kızım basmaktan cok keyıf alıyor
ellerınden tutup ılerıye gerı oynatıyorum onu
cabucak yoruluyor zaten
ya da bır 5dk oturtup fısfıs kayıkcıda oynuyoruz
bunun gıbı

ya bu günün ilk msj benden olsun hergün dokuzbuçuk on gibi uyuyan deniz bey bugün inetle kendini sallattırıyo...bırakamadım resmen..yarın yazlığa gittcez hiçbişey hazırlayamadım..şu anda bile ayağımda hiç böle yapmazdı..

X