Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu kızımın odasına buyrun hanımlar

Amedia

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2012
393
46
aslında kızım 2 yasını doldurdu daha doğmadan bu fotoları cekmıstım sızınle paylaşmak ıcın ama bır turlu fırsat olmadı.kendi evimize tasındık yenı.oda takımı aynı ama farklılıklar var onuda daha sonra paylasırım.yasanan oda daha bır sıcak oluyor halıyle

Kızlar evim güzel evim bölümünde evimi paylaşmıştım.orada kızımın odası var.

Son düzenleme:
bayıldımm:nazar: cok güzel döşenmiş bende özellikle dolaba bayıldım..güzel günler gecirmeniz dilegiyle odasında meleginizle:KK16:

çok güzel olmuş odası tam prenses odası:KK1: benim kızım odasınada benziyor:KK9: ,ii günlerde kullansın küçük hanım:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

çok güzel olmuş odası tam prenses odası:KK1: benim kızım odasınada benziyor:KK9: ,ii günlerde kullansın küçük hanım:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

çok güzel bayıldımm...dolabın markasını öğrenebilirmiyim çok şirin hele şu mor koltuk ve perdeler...

maşallahh canım çok güzel olmuş kızının odası saglıkla büyüsün oynasın odasında cimcime:KK8::KK8:

Teşekkürler kizlar.masallah dediğiniz icin de cok mutlu oldum.evet bihter koltuğu o iyi bildin. Dolabın markası yok zaten oyle bir dolapta yoktu modoko dan almıştım.bir kaç modelin karmasını yapmıştım.bir modelin çatısını beğendim bir modelin kapaklarını beğendim falan yani oyle bir model çıktı ortaya.zaten mobilyacida cok beğendi bundan yapacam demişti.

Enfess harika olmuş emeğinize sağlık. Sağlıkla huzurla büyüsün inşaallah.

çoook tatlı pembe pembe mis gibi bayıldım çok muntazam döşenmiş belli mutlulukla uyusun içinde prensesin.:KK16::KK16:

X