Kızımın kolunda yara çıktıı:(( yardım ediin

gasye

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
164
1
43
KIzlar kızımın kolunda yaraya benzer leke çıktı önce çok açık pembe oluyor daha sonra yara olmuşta kabuk bağlamış izlenimi veriyor rengi kırmızıya yaklaışıyor :KK43: dr bir krem verdi ıonu sür dedi sürünce geçti hatta bu kram 3 günden fazla kullanılmazmış :KK43: ama daha sonra başka yerinden yeniden çıkıyor:KK43:( sizdede varmı bu sorundan yaa:KK43: çok gerildiim..yarın tekrar gidicem dr olmazsa cildiyeye gidim diyorum yardım adiiin:KK43:(:-)çok üzgünüm:

geçmiş olsun canım ya.dr neden çıktığını söylemedi mi.bizim kızın alnında var koca bir leke damar patlamasıymış habire drlarda plastik cerraha bile gittik ama nafile.seninki geçiyomuş bak.alerjik bişey olabilir mi acaba...bilemiyorum canım ya tekrar geçmiş olsun

geçmiş olsun canım ya.dr neden çıktığını söylemedi mi.bizim kızın alnında var koca bir leke damar patlamasıymış habire drlarda plastik cerraha bile gittik ama nafile.seninki geçiyomuş bak.alerjik bişey olabilir mi acaba...bilemiyorum canım ya tekrar geçmiş olsun
Çok tşk. canım..sanada geçmiş olsun...dr gidelim yarın gelişmelerden haberdar ederim

gasye naptınn kız ses çıkmadı senden bebiş iyi mi

dr. giitm..int olmadığından giremedim nete:KK43:( dr olabili dedi açık tenli bebeklerde bu görülür dedi::uhm: kremi düzenli kullan dedi o kadar umarım tekrar etmez

canım geçmiş olsun,ihmal etme kuzucuğun kremini sür arkadaşım.öpüyoruz sizi tekrar geçmişler olsun.

ayyy gasye geçmiş olsun eylülümüze.inşallah geçer canım yaa.öpüyorum sizi koccamannŞeniz

gasyee bebişin nasıl kızzzzzzzz.sesin çıkmayınca merak ettim.umarım tekrarlamaz.

X