Kizimin Ismi Nasil?

ceylann

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
125
0
Arkadaşlar doğumuma yaklaşık 2 hafta var ve kızımın ismini kesinleştirememiştik. Bem ekim ayında hamile kaldım yani ŞEVVAL ayında, dedik madem öyle odu kızımızın adını ŞEVVAL koyalım. Yani kızım ŞEVVAL AKÇAY olacak sizce nasıl?Dedemiz de zaten ŞEVVAL yada ŞEBNEM olsun demişti. Benim ilk aklma gelen isim ise DİLAY dı ama beğenmediler.Şimdi Şevval'e kar verdik.

şevval ismini çok seviyorum bende aşkımla eylülde tanıştım evliliğimizde şevval ayına geliyordu bu yüzden kızım olursa adını eylül şevval koymak istiyorum

eşimin abisinin kızı Şevval çok beğendiğim ve sevdiğim isimlerden kendisi ismini şeelal diye söylüyo ya neyse :roflol:

Allah analı babalı büyütsün, ömrüyle yaşatsın inşallah a.s.

Adi Ne Olursa Olsun..kaderi Ve Ahlaki Güzel Bir Bebek Olsun..rabbim Sana Bağişlasin Yavrunu..

Eşimin abisinin kızı Şevval çok beğendiğim ve sevdiğim isimlerden kendisi ismini şeelal diye söylüyo ya neyse :roflol:

Allah analı babalı büyütsün, adıyla yaşasın inşallah a.s.

söylenmesi zor bir isim yaa ama artık kısa kısa ğırırken şevo dersiniz şevoş bile demesi zor ben söylenmesi kolay olan isimlerden yanayım,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…