kızımın gözü ile başımız dertte:((((

Mev*Can

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2007
7.348
91
kızım berfe şu an 4 aylık oldu ama halen gözü ile ilgili olan sorunumuz bitmedi...
kızım 1 aylıkken sol gözünde çapaklanma başladı doktora götürdük ilk olarak bize bi temizleme yöntemi öğretti 2 gün sonra çapaklanması geçti..derken 1,5 aylık oldu gözü tekrar çapaklandı aynı yöntemi uyguladım tekrar geçti...fakat 2 aylıkken yine sol gözü çapaklandı 10 gün boyunca temizledim ama arkası bi türlü kesilkmedi derken gözünde sarı bi akıntı başladı ama çok felaket şekilde...tekrardan doktora gittik doktor göz kanalı tıkalı o yüzden dedi..yeni bi masaj önerdi ve damla verdi..15 gün boyunca damlayı kullandım ama masajı yapamadım..çünkü bebeğimin canını çok acıtan bi masajdı..neyse 1 aydır akıntısı yok tekrar başlıyacak diye çok korkuyorum bu seferde gözünün alt kısmında hafif bi şişlik var bu yüzden ortadaki alt kiprikleri gözüne batıyor..bu yüzdende durmadan gözü kızarıp akıyor..napıcamı şaşırdım kaldım..
benimle aynı durumu yaşayan veya çevresinde gören arkadaşlar nolur bi akıl verin..kızımın gözünde bi sorun olacak diye çok korkuyorum..
ha bu arada salı günü doktor kontrolümüz var ama ben o zamana kadar nasıl beklerim bilemiyorum..

aynisi benim kizimdada olmustu aynen 1 aylikken basladi dr. sordum 1 yasina kadar sürebilir dedi bu cok normalmis hatta bi ara iki gözüde öyle olmustu hastaneye sordum ilac verdiler tahlil yaptilar sorun yok dediler 6 aylikken bitmisti kendiliginden gecti bebeklerin gözyasi torbasi darmis o yüzden olabiliyormus .
gecmis olsun canim dert etme kendine yakinda düzelir ins. masajdan sismisitr zaten onlar körpecik nazikler annesi üzme kendini :)

aynisi benim kizimdada olmustu aynen 1 aylikken basladi dr. sordum 1 yasina kadar sürebilir dedi bu cok normalmis hatta bi ara iki gözüde öyle olmustu hastaneye sordum ilac verdiler tahlil yaptilar sorun yok dediler 6 aylikken bitmisti kendiliginden gecti bebeklerin gözyasi torbasi darmis o yüzden olabiliyormus .
gecmis olsun canim dert etme kendine yakinda düzelir ins. masajdan sismisitr zaten onlar körpecik nazikler annesi üzme kendini :)

ya işte anne olunca insan herşeyden korkuyor..kızımın gözünü yaşlı görünce dayanamıyorum işte..saol arkadaşım..

seni cok iyi anliyorum ayni benim durumdasin suan ama merak etme hersey yoluna gircek sen yazinca hatirladim yoksa unutmustum kizim gözüne olanlari . allah beterinden korusun :)

X