Kızımı Degıl ogLumu Gordummm :))

SeADeniz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
566
3
KızLarrr Dun HamısLerden HaberLer BoLumunde Bebegını Ruyasında Goren var mı Konusuna Mesaj yazmıstım bı nevı Sıtem bıcımınde Cunku o kadar Istememe Ragmen hıc Gormemıstım bebegımı Ruyamda Dun Gece uyumadan Onceeeee Balkonda Yıldızları Izlerken dua Ettım Allah ım ne oLur Melegımı bu Gece Ruyalarıma Sok Dıeeeeeeeeeee ve Dualarım Kabul olduuuuuuuuuu

Bebegımı Gordummmmmmmmm

Dogum yapmıstımmmm Nur Topu Gıbı bır bebegım olmustu ama ben hıc CınseL boLgesıne bakmamıstım eve geLdık bır den bı merakla Ona bakmak Istedımmm bakmamla Pıpısı Elıme gecmesı bır oLduuuuuuuuuuuu yanı Ruyama Gıren kızım degıl oglum du....:teytey:

hayır olsun canım,rüyada erkek bebek görmek iyidir derler inşallah sanada iyilikler,güzellikler getirsin evine bereket dolsun:))

ben her gece göruyorum ama benım bebeğim kız ama nedense daha dun gece yıne bır erkek çocuk gördum ruyamda hayır olsun........

ben zırt pırt doğuruyorum artık hatırlamıyorum bile çoğu zaman bebeği görmüyorum ama sadece doğum yapıyorum yada sancı çekiyorum bişiler oluyo ama her seferindede çok kolay doğum yapıyorum

İyi ki oğlan görüyorsunuz.Kız çocuk görmek kızgın haber derler.Oğlan çocuk muradın olacak demektir.Yani kızınız olacaksa bile oğlan görmek daha hayırlı bir rüya.

Bende senin gibi oğlumu gördüm :))

Ama hamile kalamdan öncede bebek emzirirken görüyordum.Bebek emzirmek kız çocuğuna işaretmiş.Kızım olacak zaten.

Şimdiki gördüğüm erkek de heralde 2. çocuğumdur :)

erkek çocuk iyidir her zman hayır olsun.

Bugun Doktoruma Ruyamı Anlattım oda GuLdu 3. Cocugunu Gormussundur dedı :) Cınsıyetı bı turlu degıstıremedık dedı yıne kız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…