kızıma isim bulmama yardım edermisiniz lütfen....

LiLiPuT

İşTe "HAyAT" bu!!
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2008
2.276
5
slm arkadaşlar,böylesi alternatifi bol bir konuda isim bulamadım konusunu açmak için aslında biraz düşünmedim desem yalan olur:uhm:..ama istedimki değişiklik yapmak lüksüm olmayacağı bu konu ile alakalı belki daha hoş daha anlamlı alternatifleri bulabirim, ümidi ile konuyu siz değerli KK üyelerine açıyor ve bekliyorum...şimdiden teşekkürler ediyorum..

kızım olsaydı düşündüğüm isimler dora, ece, elis, talya idi. Umarım yardımım olmuştur :)

cnm bende söyleyim nehir,irmak,idil,kumsal,günes,beyza, aklima geldikce daha yazarim canikom öpüldün:1hug:

Canın biz seninle daha evvel bu konuları çok konustuk
valla ben kızım olsaydı Derin koyacaktım...
Şayet 2. bir bebiş yapmaya karar versem, o da Allah kısmet eder kız olursa Derin olacak. Benim için ismin kulağa hoş gelmesi kadar anlamı da önemli.
Diğer seçeneklerim Görkem, Defne, İpek, Zeynep, İrem, Gökçe

Son düzenleme:
canım aklıma gelenlerden;
Beria,Berşem,Bürde,Heva şimdilik bunlar,yine yazarımm.hepsiinin de bi anlamı var canıma.s.

Canın biz seninle daha evvel bu konuları çok konustuk
valla ben kızım olsaydı Derin koyacaktım...
Şayet 2. bir bebiş yapmaya karar versem, o da Allah kısmet eder kız olursa Derin olacak. Benim için ismin kulağa hoş gelmesi kadar anlamı da önemli.
Diğer seçeneklerim Görkem, Defne, İpek, Zeynep, İrem, Gökçe

evet hatırlıyorum canım,benim içinde kulağa hoş gelmesi kadar anlamı da önemli a.s

zişan ve ravza çok hoşuma gidiyo ecrin mesela değişik hem bunların anlamlarıda çok güzel bi araştır istersen

canım ben kızımın adını serra koymayı düşünüyorum kısmetse hoşuma giden diğer isimler şunlar elvin,dila,tuana,merve

Son düzenleyen: Moderatör:
* pamira : ortaasyada bir yayla...çok hoşuma gidiyor söylenmesi de hoş

** belfü : kar tanesi

*** belinay : Peygamber çiçeği,ayın gölün yüzeyine yansıması

**** semiramis: Babil Asma Bahçeleri kurduran kraliçe

*****gülfem : küçük gül ağızlı

a.s. benden bunlar var hayatım..

aslında benim aklımdada bir isim şeması var tabiki ama kafanızı karıştırmamak adına bunu daha sonra paylaşmak istiyorum...

Canim benim favori isimlerimde;ceylin,eslem,dilay,miraç,ravzanur,bikem ecrin istiyodum akrabama söyledim o önce davrandı :kızgın: esila belinay beril isim annesi olursam sevinirim:)kararını bekliyoruuuuuuuuuzkaydirigubbakcemile2

X