Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu kızıma gardırop almak istiyorum 2 meleği olan anneler lütfen yardım :D

manndal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2011
174
1
Merhaba arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum.1 kızım var 3 yaşında ikinci yi düşünüyoruz kızımın gardolabı yok bizimkiyle idare ediyorduk ama iki tane olunca ve eşyalar arttıkça almak şart oldu ikisininde eşyasını derliyip topluyacak bi gardolap için tecrübeleriniz ile sabit tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok çok teşekkür ederim:KK54::KK54:

gardroptan çok çekmecesi bol bişey alın size tavsiyem.onların çok ütülü bişii olmaz.katlar koyarsınız.6 çekmecelim yan tarafındada kapaklı iki katlı rafı olan bir mobilya daha kullanışlı.

gardroptan çok çekmecesi bol bişey alın size tavsiyem.onların çok ütülü bişii olmaz.katlar koyarsınız.6 çekmecelim yan tarafındada kapaklı iki katlı rafı olan bir mobilya daha kullanışlı.

Çok teşekkür ederim canım cevap için.Hiç böyle çekmeceli düşünmemiştim doğru aslında olabilir.derin çekmeceli olmak şartıyla tabi :KK42:

altlar çekmece,
üstler çok raflı dolap olanlar daha kullanışlı olur bence...
altlardaki çekmece, raftan daha rahat kullanılır.

internette bakıyorum hep küçük geliyo göz yanılmasımı bilemiyorum 3 kapak çok fazla olur değilmi yada en güzeli şifonyer artı 2 kapaklı bol raflı dolap kafam karışıyo ya :KK43: kipada 3 kapı iki çekmece ebatları b:185 e:110 189 lira omu olsa

2 çocuk için 3 kapılı çekmeceli gardırop almanız çok iyi olur.. benimde 2 kızım olucak ben öyle aldım.. altta 3 çekmecesi var ve bol raflı 2 ayrı askılıklı bi dolap..

Çocukları ikileyince aynı sorun bende de oldu.Bellona Loft genç odası 3 kapaklı dolabı kullanıyorum.Büyük 5 rafı var, 2si bebeğin, 3ü büyüğün. Askılık kısmının alt ve üstünde de raf olması işime çok yaradı.Memnunum...

nasıl yaa ?? arkadaşım senin konulara baktımda daha 2-3 ay önce yanıp yakılıyodun başkasının evindeyim bi evim yok diye madurumda madurum diyodun nasıl 2-3 ayda 2. çocuk geliyoda gardorap küçükmüşde entresan valla kafam karıştı ?

konunun son sayfasını okusaydınız anlardınız?
arkadaşın durumu düzelmiş, çok mu garip?
konumuz bu değil.
neyse

canım bende gardolap bakıyorum. kafamda model belirledim.
3 kapılı istiyorum.
tek kapısı olan tarafta kat kat raf.
2 kapılıda üstte raf
ortada askı
altında 2 çekmece.
2 meleğin olduğu için ayrı olarak çekmeceli bir şifonyer işine yarar.
bu arada kipadan bende bakayım.
3 kapılı bence daha iyi büyüyecekler daha çok eşya alır.

nasıl yaa ?? arkadaşım senin konulara baktımda daha 2-3 ay önce yanıp yakılıyodun başkasının evindeyim bi evim yok diye madurumda madurum diyodun nasıl 2-3 ayda 2. çocuk geliyoda gardorap küçükmüşde entresan valla kafam karıştı ?

Canım benim aklını sen öyleee çoook yorma istersen malum lazım oluyo zamanı gelince bak basmamış kafan lüzumsuz lüzumsuz birsürü laf gevelemişsin..Düşmez kalkmaz bir Allah demişler çok şükür Rabbim yüzüme güldü ve dertlerimi süpürrdü gitti şanslı kul imişim.Evime çıktımm durumum düzeldi missler gibi yaşıyorum ve orayada yazdım düzeldi diye ..Napayım geri sarıp sarıp kafamımı vurayım duvara senin gibi densizler saçmalamasın diye..Madur değildim çaresizdim bunalmıştım ..Ama senin gibi tuzu kurular anlmaz boşuna yorma kafanı sen git dert bölümüne yeni konular açılmış onlarla dalga geç deşarj olsun o küçük beynin..:KK37:

Merhaba arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum.1 kızım var 3 yaşında ikinci yi düşünüyoruz kızımın gardolabı yok bizimkiyle idare ediyorduk ama iki tane olunca ve eşyalar arttıkça almak şart oldu ikisininde eşyasını derliyip topluyacak bi gardolap için tecrübeleriniz ile sabit tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden çok çok teşekkür ederim:KK54::KK54:

Beğendiğiniz Bir Ürünü Örnek Gösterip, Kızınızın Odasına Göre Özel Ölçü Bir Dolap Yaptırabilirsiniz.. :KK34:
Maliyetide Daha Uygun.. :KK34:

konunun son sayfasını okusaydınız anlardınız?
arkadaşın durumu düzelmiş, çok mu garip?
konumuz bu değil.
neyse

canım bende gardolap bakıyorum. kafamda model belirledim.
3 kapılı istiyorum.
tek kapısı olan tarafta kat kat raf.
2 kapılıda üstte raf
ortada askı
altında 2 çekmece.
2 meleğin olduğu için ayrı olarak çekmeceli bir şifonyer işine yarar.
bu arada kipadan bende bakayım.
3 kapılı bence daha iyi büyüyecekler daha çok eşya alır.

Arkadaşım koçtaş ın sitesine baktım baya güzel şeyler var her boy ve raf durumuda kullanışlı geldi bana halaa alamadım anlayacağın dolap önümüzdeki ay o siteden almayı düşünüyorum inşallah bi aksilik çıkmazsa..bak istersen siteye eminim kafana göre olan ve uygun fiyatlı bulabilirsin orada ..Dışarıda çok pahalı cızz yani.Yorumun için ayrıca çok teşekkür ederim tuzu kuru belli insancık başkalarının üzüntüsünü kendine eğlence bilmiş Allah ıslah etsin..

Beğendiğiniz Bir Ürünü Örnek Gösterip, Kızınızın Odasına Göre Özel Ölçü Bir Dolap Yaptırabilirsiniz.. :KK34:
Maliyetide Daha Uygun.. :KK34:

Akrabamız var mobilyacı bi iki tane de tanıdığa sordum 500 700 arası maliyet çıkıyorlar açıkçası beni biraz aşıyo yani o paraya başka bi eksiğini tamamlarım diye düşündüm yinede çok saolun..

2 çocuk için 3 kapılı çekmeceli gardırop almanız çok iyi olur.. benimde 2 kızım olucak ben öyle aldım.. altta 3 çekmecesi var ve bol raflı 2 ayrı askılıklı bi dolap..

evet bende aynı bu sekilde dolap yaptırıyorumm 2 kızım var raflı ve cekmeceli olması daha kullanışlı

X