kızım ve doğmamamış bebeğim için yasin zinciri oluşturabilirmiyiz

E

EU1

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar dün çok kötü bir habaer aldık.şuanda 36+2 haftalık hamileyim düne kadar herşey normal gelişimi boyu kilosu süperdi.ablamız wacterl sendromuydu.onunla ilgili bir problem varmı yokmu diye kontrol edildik.26 haftalık iken ana sağlık doktorunun beyin boşlukları normalden büyük görünüyor demesi üzerine ayrıntılı usgde tekrar bakıldı o zaman normal dediler.dün eşimle tekrar çapaya gittik bu defa bebişin bpd baş çevresi bir kaç. hafta ilerde görüldüğü için gittik.bpd miz normal çıktı ama beyin boşluğundaki sıvının sınıra geldiğini söyledi dr.haftaya çarşamba günü konseye çağırdılar.çocuk nöroloji profösörleri gelicek doğumdan sonraki tedavi ve olası riskleri söylüycek.şuanda ventrikülomegali hidrosefalinin bir alt sınırı 10mm olmuş sıvı.doğumdan sonra şant takılıp oradaki suyu karın boşluğuna aktarıcaklar.sinir sisteminde sorunlar olabilir.okadar kötü durumdayımki.dünden beri delirmek üzereyim.diğer kızımın tedavisi bitmedi henüz.onunda sırtında kist var en kısa zamanda emarı çekilicek inşallah.sonuca göre onunda ameliyat olabileceği söylenmişti.derdi veren rabbim dermanını önceden verirmiş.sizlerden ricam iki kızım içinde yasin okurmusunuz belki bir mucize olur bebeğim sağlıklı doğar beynine şant takılmaya gerek kalmaz.bu dünya dualarla ayakta duruyor duaların gücünü hepimiz biliyoruz.meleklerim için yarım saatinizi ayırıp yasini şerifi onlara bağışlarsanız çok mutlu olurum şuanda elimizden gelen tek şey dua etmek hepinizden allah razı olsun.rabbim kimseyi evladıyla sınamasın...

canım benim çok geçmiş olsun senin adın ve kızının adını verirsen sevinirim hani öyle okumaya alışmışız yasini okuyup bitince atıyorum zeynep kızı hülya diye söylenirya ..ben okurum canım allahım kabul etsin inşallah..........:Saruboceq:

çok üzüldüm bende ALLAH yardımcınız olsun inş sadece yasin değil tüm dualarım masum meleklerinle inşALLAH.ALLAHım tüm hastalara şifalar versin

canlarım allah razı olsun benim adım ayşe büyük kızımın adı yağmur karnımdaki bebeğimin adı henüz karar verilmedi doğacak bebeği için derseniz olur sanırım rabbim dualarımızı işitsin yavrularıma şifa versin inşallah.

ALLAH acil şifasını verır inşallah kızının ismini yaz ben şuan okuyamam ama ablama söylıcem.

evrin nisa canım kzımın adı yağmur karnımdakinin ismi henüz belli değil damla su olucak büyük bir ihtimal ama doğacak bebeğine şifa ver denirse rabbim kabul eder

canım benim ya bende duacıyım sana ve bebeğine:Saruboceq:bu gece yasin-i şerif'te okuyacağım inşallah. Allah şifa versin yüzünü güldürsün, içini ferahlatsın.:teselli::1hug:

canım benim çok üzüldm ..Rabbim yar ve yardımcınız olsun..bende yarın okuyacam inşallah ayşecim..sen üzülme Allahın izniyle okuduğumuz yasinler yüzü suyu hürmetine Rabbim yavrularına şifa verir inşallah..amiiinn..

canım allah yardımcın olsun allahım tez zamanda şifasını verir inşallah kimseyi evladıyla sınımasın gerçekten çok zor inşalllah bunu tüm kalbimle diliyorum yavrun sağlıklı doğar yağmurunada rabbim en kısa zamanda şifa versin bende yarın meleklerin için yasin okuyacam rabbim sabırlar versin unutma herşey bizim için nasıl olurlarsa olsunlar onlar bizim canlarımız rabbim sevdiği kuluna dert verirmiş sabırlı ve kuvvetli ol

merhaba arkadaşlar sizlere güzel haberler vermeye geldik.meleğim inşallah sağlıklı doğucak.usgde tekrar bakıldı.çocuk nöroloji doktoru bizi bir köşeye çekip doğumdan sonra oluşabilcekleri anlattı.uzun uzun konuştu örnekler vererek.doğumdan sonra beynine şant takılması gerekicekmi sorumuza şuan için değil dedi.o konuştukça eşimde bende gözyaşlarımızı tutamadık.okadar mutlu olduk ki.%90 95 sağlıklı olucak dedi.doğumdan sonra motor hareketlerine bakıcaklar sinir sistemini etkileyip etkilemediğini anlamak için.uzun bir süre sizlerle olucaz dedi.bize bir asistan temin etti bizimle o ilgilenicek randevu almamızda falan.bebeğimin gelişimi çok güzelmiş maşallah.doktor tosunu üzmeyin diyor:)1 hafta ömrümüzden ömür gitti.rabbim dualarımızı duydu çok şükür hepinizden allah razı olsun kızlar rabbim kimseyi evladıyla sınamasın çok zor.hepinize sağlıklı güzel bir ömür diliyorum hayırlı cumalar

X