kızım su içmiyorrr

mirage7171

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2007
72
2
arkadaslar benım ufaklık 5,5 aylık.benı artık tamamen bıraktı hiç emmiyor.tamamen ek gıdayla beslenıyoruz klasik kahvaltı corba ypgurt muhallebı vs..yemesi cok gusel ama anacım bu kız hiç su içmez biberonla falanda.su içerken genzine kaçmıs gıbı yapıyor.agzında bekletıp sonra akıtıyor.gun boyunca sadece bırkac kasık zorla ıcırıyorum.

napabılırım acebaa:ecrin_bebek:klava:

benim kızımda içmiyodu alıp ağzına tükürüyodu bende açken mamadan önce su veriyorum başka türlü içmiyo canım:jeyyar:

Son düzenleme:
benimde oğlan hiç su içmiyordu gerçi bizimki anne sütüde alıyo ama bugün ilk defa iki yudum kendi rızası ile içti

benim kızım da senin anlattığınla tıpatıp aynı suyu içemiyo günde bir defa azcık beni emiyor ama

benımkıde benı emmeyı bıraktı..ve hayatta içmez..açken verdım kustu..az rezene katıyorum suyuna..bazen ıcıyo baze ıcmıyo..bıde az yogurtlu ayran da deneyebılırsın..allahtan mamanın ıcındekı suda yeterlı sanırım nıspeten...

valla benim oğlumda sevmiyor suyu biz<de ek gıda alıyoruz ama benide emiyor suyu içerken öpğürüyor çok üzülüyorum

annesütü olmayışından ve biz ek gıdaya geçeli uzun zaman olduğu için bizimkiler suya alıştı şimdi biberonla veriyorum öyleki bazen özellikle muhallebiden sonra kana kana içiyorlar...

benim kızımda içmiyordu bir dr.dinledim suyun çok önemli olduğunu.sonra küçük bir suluk aldım yavaş yavaş alıştı valla.hatta şimdi veriyorum eline kendi oynaya oynaya içiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…