kızım konuştuama ilk kelime baba :(((

karaca16

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2009
185
0
42
9 Kasım 2008 de doğdu meleğim yemedim içmedim uymadım giymedim BABA dedi :KK70:

şaka bi yana babasının emeğide çok desin bakalım :KK43:(

canı sağolsun napalım cadıı :KK70:
:eek:klava: gamyoncuiremsu
videomuz aşağıda lütfen sizde bebeğinzin seslerini paylaşın .......

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
VıDEOYU ıZLEMEK ıÇıN TIKLAYALIM MIII Imageshack - p6030821w.mp4
BUDA 2. VıDEOSU ... http://img190.imageshack.us/i/p6030824.mp4/

Son düzenleme:
maşallah bebişine, desin canım varsın baba desin ne olacakki, ne mutlu sana bebeğinin konuştuğunu dudun,

valla bende özellikle baba desin diye çalıştırıyorum, özellikle babalar gününde demesini çokkk isterim

ay canım inşallah sana tavsiyem sabahları kendi kendine konuşurken kulağına fısılda birden başlıyo babababababa daha da susmuyo zaten hadi bakalım inş öğretirsin videoyu hemen yükle emi :KK70:

şekerim çocukların hemen hemen hepsi önce baba yada dede der annede der merak etme susss bile dicen günler gelicek kaydirigubbakcemile3

dimi orda annneee deseydi dahamı güzel olurdu neee ama babamıza bakın nasıl çalıştırıyo kızımızı ama

:umursamaz: :enbuyukkk:

maşallah çok tatlı oğlunuz..

benim oğlum yaklaşık 2 hafta önce çok net baba demeye başladı ama ben tesadüfi bi ses sanıyodum..

ama babası işten dönünce baba diye ona atlayınca her seferinde anladım tesadüfi olmadığını..

bide kendide söylerken o kadar keyif alıyoki tam yemelik tam..

bizimkide 2 haftadır baba diyo hemde ne deme aglarkende baba die aglıyo artık sarkı yaptı o kelimeyi babababababa butun gün böle bikaç gündürde sarkımıza dedededede katıldı malesefki hala anne demedi:) he bide durup durup öff offf heyy dio işte ozmn ısırasım geliyo

maşallah oğlunuza çok tatlı..
bizimkilerde hem anne hem baba diyorlar ek bazı kelimerde var..
evet sabahları gdaha çabuk söylüyorlar..
bu sabah eşim erken çıktı biz yatakta oynaşıyoruz baba nerde diyorum babbaaa diye bana karşılık veriyor kaan ...

bızım kucuk kuzumuz en cok dede dıyor
hatta agarken bıle dedesının alacagını bıldıgınden dede dıye aglıyor bazen

baba ve anne kelımelerını daha nadır kullanıyor ama soyluyor ısıne gelınce

benim kızım hiç ama hiç anlamlı bişe söylemiyor ama,
neden acaba????
bence baba demesi de çok güzel keşke ilk baba dese...

bizde de bazen böle değişik sesler çıkıyor ama henüz baba falan demedi ama baba ve anneni dışında herşeyi söylüyor sanki ne güzel yaaaaa

benim oglusumda anne ve meme dedi ilk :) daha sonra genıslettı kelıme haznesını. dede gel ve baba da diyor. kelımelerı bılerek soylemıyor ama tamamen seslerı taklıt edıyor

benim kızım abba ,babba ,anne ,mamma ,memme ,ayyy ,ahhh,ehhh,dede gibi kelimeler kullanıyo ama en çok anne diyo ...

benim 2 kızım var ikiside ilk baba dediler bence çok güzel bişey bu kocamın ağzı kulaklarında :eek:

Benim oğlumda ilk anne dedi.sonra dede dedi.şimdi gel demeye başladı.babası çok uğraşıyo ama daha dedirtemedi:dance:

X