kızım için dua ve yardım diliyorum

E

EU1

Ziyaretçi
.şimdi kızım sizlerden yardım talebinde bulunuyorum.
kızım şuanda 34 aylık.ve acil çekilmesi gereken 3 tane emarı var.üniversite hastanesi sağlık güvencemiz her ne olursa olsun öğretim üyesi fark ücreti istiyordu.o yüzden çektiremedik emarını.aralık ayında çekilmiş olucaktı.geçen sene bir buçuk sasat anestezi verilerek çekilen emarın sonucunda kuyruk sokumu omurgasında genişleme ve sırtında siyrinks kisti çıktı.omurgadaki genişlemenin şuan için her hangi bir tedavisi yok.ama syrinks kisti omurilikteki sinirlere baskı yaparak boyunun uzamasını yavaşlatıyor.ileri zamanda bu kist ellerde uyuşma sıcak soğuk ayrımı yapamama halsizlik gibi şikayetlere neden olucak.doktorumuz bu yüzden emarının biran önce çekilmesini istedi.üniversite hastanesi şuanda 7 ay sonraya gün veriyor en kısa olarak.bir arkadaşımızın yardımıyla bir hastane bulduk.ssk ile anlaşması var 2 emarı ssk karşılıycak fark ücreti alınarak.ama aynı gün içerisinde 3. emarı ssk karşılamıyormuş.onu ücretli yapıcaklar.diğer anestezi ile çekim yapan hastaneler ssk anlaşmalı değil ve emarların fiyatı dört bin tlyi geçiyor.burası emar ücreti anestezi ekibi ve emar esnasında kullanılıcak kontrastlı ilaçlar hepsi dahil 450 tl gibi bir rakam çıkartılar.hemen ertesi günü çekilebilecek.sonuca görede ameliyat olcaka.şuanda 33 haftalık hamileyim.ikinci bebeğimde kız.onun için buradan bir kaç arkadaş bebek kıyafeti gönderdi.belediyeden verilen bir beşik ve bikaç parça kıyafet şuan için hazır olan.eşim krizden dolayı iki ay kadar ücretsiz izine ayrılmıştı.bu süre zarfında kiramızı veremedik.bu ay alacağı maaşı kiraya vericez.erken doğum tehdidimiz var.herşey okadar üst üste geldiki allaha sığınıp sabır dilemekten başka yapabileceğim hiç bir şey yok.interneti komşumuzdan alıyoruz pc eşimin iş yerine ait.yoksa böyle birşeye gerek kalmadan pcyi satıp kızımın tedavisini yaptırabilirdim.
beni yanlış anlamayacağınıza ve affınıza sığınarak konuyu açmış bulunuyorum. arkadaşlar bu konuyu bir foruma açmıştım bir arkadaşın ricası üzerine burayada açıyorum.

çok geçmiş olsun canım benim inşallah iki kızınla birlikte çok mutlu günler sizi bekliyor.rabbim yar ve yardımcın olsun....

çok geçmiş olsun canım Allah yardımcınız olsun

allah yardimciniz olsun.. acil sifalar diliyorum.. allaha emanet olun

cok geçmiş olsun ALLAH yardımcın olsun canım

canım bu gece senin için ve çocukların içinde dua edecem allah yardımcın olsun rabbim sabırlar versin keşke yapabileceğim bişeyler olsaydı çok üzüldüm

X