Kızım halısulasyon mu goruyor??

YAREM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
406
5
41
selam meltem hanım. 3 yasını daha bırkac gun once doldurdu kızım.. son zamanlarda hayalı ınsanlarla muhabbet etmeye oyun oynamaya falan basladı.. babası su anda yanımızda degıl malesef.. 4 gundur gorevde bana dun soyle dedı ::: anne babam nerde? kızım bılıyorsun gorevde, uzun gorevde, dort gece yatacagız oyle gelecek ... sonra... yaa anne ıste babam burda gormuyor musun baaak yemek yıyor sofrada... vs vs bunun gıbı arkadaslarıyla muhabbet edıyor guya oyun oynuyor... ıste.. bak ordan dusersın sakın cıkma oraya gel oynayalım..... seklınde garıp cumleler kuruyor... bununla ılgılı yardımınıza ıhtıyacımız var.. bırkac sorunumuz daha var fakat sımdı benı rahat bırakmadıgı ıcın daha sonra paylasırım sızınle.. cevaplarsanız cok memnun olurum... kolay gelsın sıze basarılar dılerım...

Yarem, ben çocukçu değilim. Genel anlamda bu yaşlarda çocuklarda yalnızlık duygusu nedeniyle böyle hayali arkadaşlar olabiliyor. Ancak buna karar verecek olan çocuklarla çalışan bir meslektaşım olmalıdır. Siz kızınızı mutlak bir uzmana götürün.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

cevabınız ıcın cok tesekkur ederım. onu bır muddet ızlemek ıstıyorum. babası su anda yanımızda. ve ona cok duskun oldugu ıcın boyle davrandıgını dusunuyorum.. tekrar tesekkurler ederım saglıklı gunler dılerım...sagolun

X