Kizim grip oldu :(

ecenas

Canım Kızım _EceNas_
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
873
1
Merhaba güzel anneler,

uzun zamandır giremiyorum,malum tüm günüm ecenas ile geciyor, Herkesin bayramını buradan tekrar kutluyorum,allah hepinize sağlık versin, biz bayram gezemsinde sanırım bi yerden grip kaptık, öyle kimseylede temas etmedik dikkat ettik ama nasıl olduysa kızım dünden beri burnu akıyo tıkanıyo birde uykuya düştü2-3 saatte zor emziriyorum,gaz için milupanın rezene cayını kullanıyoruz cok faydalı fakat dünden beri ıhlamur kaynatıp veriyorum 30ml sizce bu onu iyi edermi başka önerileriniz varmı kızlar cok kötüyüm yardım edin,p.tesi doktora gitcez ama pazartesiye kadar ilerlerse diye korkuyorum,lütfen yardım bekliyorum başka neler yapabilirim evde neler yapmam gerekiyor,şimdiden tşk ederim canlarım öpüyorum hepinizi,

Allah bağışlasın, yerim ben onun minik burnunu............

slm canım benim oğlumda dün grip oldu biz izmirde yaşıyoruz ama bayram için istanbula gitmiştik dönüşümüzün ertesi günü bebeğim grip oldu burnu akıyor hapşırıyor ve gözleri kıpkırmızıydı dün hemen doktora gitik grip başlangıcı hemen gelmeniz iyi olmuş dedi sadece burun damlası verdi oda su ve tuz muş 4 saatte bir damlatıyorum dün ikikere kullandım şimdi baya bi düzeldi ismini yazıyim ama sakın dr. sormadan kullanma ve verdiği ilacı kesinlikle araştırmadan verme FİZYODOSE

geçmiş olsn o burun damlalarının bi zararı yok ben normaldede kullanıorum rahat emmesi için bence pztsiye kadar günde 2damla damlat derim.

geçmiş olsun arzucum. benim oğlum bir haftadır grip maalesef maske kullandığım halde benden bulaştı. öksürüyor hapşırıyor. bir gün hastanede kaldık. burun akmasıyla başladı yalnız bağışıklık sistemleri gelişmediği için hemen ilerliyor bence ptesiyi beklemeden doktoruna götür. şuruplar damlalar kullanıyoruz mecburen ve hala atlatamadı. bronşite dönmesinden ödüm kopuyor. tavsiye sürekli ateşini ölç. ama 38 ve üstü tehlikeli bebişlerimiz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…