kızım çok uyuyor

berrin35

ecemin annesi
Kayıtlı Üye
18 Ekim 2007
427
2
38
6 aylık kızım var çok uyuyor.neden bukadar uyuyor diye endişe yapıyorum kendime.ortalama uyku saatleri şöyle:sabah 10 da uyanıyor.1 de yine uyuyor.4 de uyanıyor.8 de uyuyor.şimdi yine uyudu.birazdan uyanır.gecede 11 gibi yatıyo sabah kadar.böyle olanı varmı aranızda.acaba bebeğimde bi sorunmu varr

toplamda ne kadar uyuyor.eger 24 saatin 15 saat kadarını uyuyarak geciriyorsa gayet normal.

ne güzel niye sikayet ediyorsun güzel birsey benim kizimi zorla uyutuyorum yarim saat uyuyup hemen geri kalkiyorsenağlama darisi yagmura:Saruboceq:

oğlum fudayl da 6 aylık.uyku düzenimiz hemen hemen aynı sizle .bu ara uykuya düşkün oldu.emekleme çalışmalarına hız verdi:emir_bebek:.yoruluyo galiba.

çok normal benim kızımda 6 aylık aynı uyku düzenleri. ne güzel işte kimi uyumuyo diye şikayet eder daha ne istiyosun işte bak maşaallah...:nazar:

6 aylık kızım var çok uyuyor.neden bukadar uyuyor diye endişe yapıyorum kendime.ortalama uyku saatleri şöyle:sabah 10 da uyanıyor.1 de yine uyuyor.4 de uyanıyor.8 de uyuyor.şimdi yine uyudu.birazdan uyanır.gecede 11 gibi yatıyo sabah kadar.böyle olanı varmı aranızda.acaba bebeğimde bi sorunmu varr

ay başlığı yanlış mı okudum acaba diye bi kaç kere okumak zorunda kaldım kaydirigubbakcemile3
gayet güzel ve normal bir uyku düzeni var maşallah :nazar: :nazar:

maşallah nazar değmesin ben gece en az 6, 7 kere kalkıyorum..ne zaman kesintisiz uyuyacak diye bekliyorum sabırla..

ah be güzelim daha ne istiyosun allah banada nasip etsin gündüz yarım saat geceleri her saat uyanıyo.bazen isyan edesim geliyo da zor sabrediyom.bak internete bile giremiyom eşime bıraktımda öyle.azıcık uyusada yemek yesem diye düşünüyom.çok sanşlısın kıymetini bil kuzucuğunun...

benim oglumda ayni hemen hemen gece 11 uyur sabah 9a kadar 12 de meyvesini yer uyur 3 e kadar daha sonra saat 5 uyur bir bucuk saat

ayyy ne güzel bide benimki gündüz uyusa ne iyi olur hiç yok denecek kadar az gündüz uykumuz..sabah çok erken uyanmaz ama gündüz en çok 1 saat uyur

ayyy ne güzel bide benimki gündüz uyusa ne iyi olur hiç yok denecek kadar az gündüz uykumuz..sabah çok erken uyanmaz ama gündüz en çok 1 saat uyur

canim banyosunu saat 11 ovleleyin yaptir cunku zaten girayda gece uyuyor bide oyle dene ise yariyor bence :)))a.s. yakisikliyi kocaman opuyorum

X