Kızım Bronşit oldu :(

sezin05

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2007
304
1
Kızım 2.5 aylık ve bronjit oldu..burnu tıkalı,öksürüyo balgamıda var,kusuyor,hapşuruyor,boğazları kızarmıs.
çok üzgünüm o öksürdükçe içim parçalanıyor:1no2:
4 tane ilaç içiyoruz ama içmek istemiyor çığlık çığlığa ağlıyor..emmeside biraz azaldı.babası gripti ister istemez onada bulaştı.hiç kucağına alıp sevmedi hep uzağındaydı ama bulaştı.offff morelim çok bozuk...o ağıyor ben ağlıyorum artık...kafanızı şişirdim sadece morelim bozuk o yüzden yazmak istedimmirmirmirmir

hay Allah..
çok geçmiş olsunn.
umarım hemen iyileşirrr..
Allah nazardan saklasın..

ay yavrum canım benim çok geçmiş olsun yavruma çok zor bilirim canım ertuğ da farenjit oldu.oglumda yemiyo bide ona çok üzüldüm agzımın heryeri yara şuan inş.çabucak iyileşirler geçmiş olsun canım

cnm benim çok geçmiş olsun inş bir an önce iyileşir cnm,aslında ne kadar süt emerse o kadar çabuk iyileşir..yazık kuzuma yaa...

canım çok geçmiş olsunnn kıyamam ben onaaaa

kızlar bugünlerde bizlerin ve eşlerimizin grip aşısı olması ii olacak kendimiz için deil bebişlerimiz için bu çok gerekli..

ayy canım cok gecmis olsun ins en kısa zamanda atlatırsınız su cocukların hastalıgıda hic biseye benzemiyor ama hasta olunmadanda buyunmuyor canım sıkma canını ins gecer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…