Saç Rengi ve Saç Boyama Kızıl saçtan kurtulmak

gulhand

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2016
84
23
26
Merhaba kızlar saçlarımın kendi rengi kahverengi kahveden sonra kumrala kumraldan kahveye kahveden kızıla kızıldan tekrar kahveye sonra sarıya sarıdan yeşile yeşilden tekrar sarıya boyattım sonra da kızıla boyattım dolayısıyla ne kadar profesyonel kıaförlere de gitsem saçlarım koptu kırıldı ve döküldü zaten saçlarım seyrek ve kısa az yani omzuma geliyor şu an, saçlarımın dipleri doğal renginde onun yanında kızıl bi renk var en uçları ise pembemsi bi rent kızıl ve pembe ortasında kalmış. şimdi asıl sorum ben bu kızıl renkten nasıl kurtulurum boya silici mi kullanayım açıcı mı kullanayım hangi renge boyayım bu arada saçımı boyatmak istediğim renk palette deluxe 7.65 altın parıltılı toffee. lütfen yardım edin yahu kafayı yiyeceğim ağlamaktan sarıya kumrala veya açık kahveye dönmek istiyorum bıktım !!

yardım için sağolun cidden o kadar kullanan var kızıl rengini kimse mi dönmedi ben de yardım edersiniz diye buraya açmıştım

Merhaba ben de acik kumraldim kizila boyattim cok pismanim. Akmasini bekledikten sonra garnier 7.1 e boyadim ama pek bi degisiklik olmadi koyu bi sacim oldu

Kızıl saça daha açık bi renk yapmak ona işlemez bu yüzden koyu yapılmak zorunda ilk deneme de Zebani gibi kızıl yine hortlar ama ikinci üçüncü derken kapanır gider boyalari numaraya göre almak gerekiyor 0 la bitenlerden alın ki kizilin varligi sıfır olsun yeni renginizde doğal bi yöntem yok sabunla yada c vitamini maskesi ile akitiLip yeni renkler siyah kızıl olmayan Kahveler kumrallar bu rengi kapatır hadi inş darısı başıma saç uCum kızıl bende suan yok etmeye calsiyorum akmasını da bekleyemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…