Kızarıklık,hassasiyet

Druk Elephant

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2023
726
1.441
34
Selam canım kadınlar 🌺 konunun yeri olmayabilir ama lütfen taşınmasın🥺 Yüzümdeki kızarıklık hassasiyetten bıktım artıkk. Milletin cildi mermer gibi ben kırmızı kırmızı geziyorm 😔 Okadar fazla krem var ki piyasa ne almak lazım bir de fiyatlar malum. Kullanıp fayda gördüğünüz serum krem bişey varsa lütfen söyleyin.

Selam canım kadınlar 🌺 konunun yeri olmayabilir ama lütfen taşınmasın🥺 Yüzümdeki kızarıklık hassasiyetten bıktım artıkk. Milletin cildi mermer gibi ben kırmızı kırmızı geziyorm 😔 Okadar fazla krem var ki piyasa ne almak lazım bir de fiyatlar malum. Kullanıp fayda gördüğünüz serum krem bişey varsa lütfen söyleyin.
Aynı durumdan ben de dertliyim sivilcem lekem hiçbir şey yok ama o kızarıklık görüntüsü bana kötü gözüküyor.. Cildiyeye gitmeyi düşünüyorum. Yorumları okuyacağım bilgisi olan biri yazar umarım :cry:

Merhaba bende de var aynı o kızarıklar. Doktor roza dedi banada. Tto yüz temizleme jeli kullanıyorum çay ağacı özlü çok fayda gördüm. Size de geçmiş olsun bide onun kremı var ondan da çok memnunlar ama ben henüz kullanmadım bu ay onu da alacağım

Merhaba bende de var aynı o kızarıklar. Doktor roza dedi banada. Tto yüz temizleme jeli kullanıyorum çay ağacı özlü çok fayda gördüm. Size de geçmiş olsun bide onun kremı var ondan da çok memnunlar ama ben henüz kullanmadım bu ay onu da alacağım
Bi bakayım kremine. ben de burun kenarlarmda kılcal damar çatlaması da var doktora gideceğim. Siz devlete mi gittiniz özele mi?

Rozali olabilirsiniz. Roza bende de var. Sonuç, hiçbir şekilde geçmiyor. Güzel yanından bakarsak allık sürmeye gerek kalmiyor 😃

Yüzünüz niye kızarık önce sebebini bulmanız lazım ki ürün alın

X