Bebek İkinci El kız ve erkek icin ARİYORUM....

htclik07

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2015
509
143
53
Arkadaslar takasla !!!!
. Kız icin 21_22 no yazlık sandalet 23 no markalı spor ayakkabı arıyorum
Erkek icin 26_27 no sandalet arıyorum
18_24 ay uyumlu yazlık temiz kız kıyafetleri arıyorum
4 yaş erkek icin yazlık kıyafetler olursa oto koltugu arıyorum
Elimde tesettür giyim normal giyim canta ayakkabı kız ve erkek cocuk kıyafetleri mevcut takas icin

Arkadaslar takasla !!!!
Elimde tesettür giyim normal giyim canta ayakkabı kız ve erkek cocuk kıyafetleri mevcut takas icin
20160322_103537.jpg
20160322_103607.jpg
bende bunlat var ikisisde 23 numara

Arkadaslar takasla !!!!
bende nike sandalet var pembe, bir de new ballance yazlık ayakkabı 22 numara, ama takasla satış yapmıyorum.

:KK66::KK68:
bende nike sandalet var pembe, bir de new ballance yazlık ayakkabı 22 numara, ama takasla satış yapmıyorum.
Canım ben sadece takasla alısveris yapıtorum cünkü ne kadar numara söylesemde kalıplar farklı oluyo olmayaiyi gelmeme gibi bi ihtimali var ayakkabı ücreti + kargo ücreti + havale ücreti üstüne 3-5 tl daha verir sıfırını deneye göre göre alırım

Tercih meselesi tabii ki
:KK66::KK68:
Canım ben sadece takasla alısveris yapıtorum cünkü ne kadar numara söylesemde kalıplar farklı oluyo olmayaiyi gelmeme gibi bi ihtimali var ayakkabı ücreti + kargo ücreti + havale ücreti üstüne 3-5 tl daha verir sıfırını deneye göre göre alırım

4 yas erkk giyim birkac parca var dusunursenz atabilirim .
IMG-20160406-WA0048.jpeg
IMG-20160406-WA0024.jpeg
Esofman takimi penye ve orjinal converse marka tisort atlet boxer vs ...var hepsini sizin belirleyecgnz tutara verebilirm birde pelus sirt cantasi var

X