Kız mı çok hareketli yoksa erkek bebek mi?

duygum9

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2007
24
0
Anne karnında kız mı çok hareketlidir yoksa erkek bebek mi ?lütfen anneler cevap bekliyorum....

Valla benim bildigim kiz cocuklari cok hareketli oluyo.Yani kizima bakarsakta bu kesinlikle dogru masallah tum organlarim yer degisti kizim sayesinde cunku masallah tum gun hareketli nerdeyse :)

canım erkek bebekler herzaman daha hareketlı oluyo benım bebegımde boyleydı ve kordon dolanmasından kaybettım onu.ayrıca doktorumda bole soyledı erkek bebeklerın kemık yapısı daha guçlu oldugu ıçın bole olurlarmıs..

canım erkek bebekler herzaman daha hareketlı oluyo benım bebegımde boyleydı ve kordon dolanmasından kaybettım onu.ayrıca doktorumda bole soyledı erkek bebeklerın kemık yapısı daha guçlu oldugu ıçın bole olurlarmıs..

geçmiş olsun arkadaşım çok üzüldüm Allahım sana hayırlı ve sağlıklı evlatlar versin.

Benim bir oğlum var şimdi inşallah kızım olacak,kız bebek daha hareketli kesinlikle......

vallaha bence erkeklere daha hareketli hep ole oluyor genelde ben ole bilirim yani benim oglan hic durmazdi masallah bakalim simdiki ne olcak saglikli olsun da kiz olsun erkek olsun fark etmez

benimse oğlum cok hareketli bazen acaba bu cocuk hiç uyumuyomu die süphe ediyorum..allahım nazardan korusun yarabbimm

bencede kiz cocuklari daha hareketli,benimde kizim karnimdayken öyle bi hareketler yapiyorduku karnima bakdigimda cok netolarak görebiliyordum,

Bence eskilerinde söylediği gib erkek bebek daha hareketli ve erkek bebek daha erken hareket etmeye başlıyo

erkek BebekLer Daha hareketLı oLurLarmıs.Ancak Erkek bebekLer daha hantaL oLdukLarından doLayı qeC hareket ederLermıs .KızLarın daha once beLLı oLurmus HareketLEri.Ben bu sekıLde duydum Cnm.

bende kız bebeklerin daha hareketli olduğunu duymuştum .. ama kimi anneler buna katılmıyor.. galiba kişiden kişiye değişiyo bu durum...

kızları bilemem ama benim oğlan maşallah durduğu yerde durmuyo tepinip duruyo heleki geceleri çok iyi tekme atar....:nazar:

bence erkek bebek hareketli ve daha çabuk kmıldar anne karnında kıs bebekten bence erkeke bebekler daha hareketlii ..

bence erkek bebek daha hareketli karnımda yerinde durmuyodu oğluma hamileyken kızımdada hareketlerini zor hissediyodum doğdu haledaha sessiz oğlum bunun gibiyken kıyamet kopardı kucak tan kucağa gezerdi maşallah diyin kızıma

X