Kız kardeşim için önerilerinizi bekliyorum kızlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

my mister

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2024
1.070
2.671
33
Öncelikle kız kardeşim uzun zaman önce biriyle flörtleşti ve anlaşamadığı için ayrıldı ve çocuk biraz takıntılıydı işte şöyle yaparım böyle yaparım diye sanırım aileside böyle büyü işleri falan yaparlarmış tabi biz bunu sonradan öğrendik neyse o çocuk tan sonra kardeşim biriyle tanışmak istese konuşsa etse fiziksel bir temas halinde soğuyorum diyo şuan 24 yaşında yeni bir ilişkisi var ama çocuk sarılmak vs elini tutmak istese istemiyorum diyip geri çekiliyormuş psikolojik olarak diyorum fakat abla acaba ailesi bana karşı bişey yapmışmıdır çünkü önceden böyle değildim diyo kafamız allak bullak o yüzden düşüncelerinizi yazarmısınız seviyorum sizleri 🌼🥰🧡

Nefesi ne kadar güçlü hoca bulmuşlar, oturduğu yerden kardeşinize uflemis.Komik değil mi? Yapmayın ne olur,kardesiniz çok sarsıntılı ve zor ilişkiden ucuz kurtulmuş,erkeklere çabuk güvenip,el ele göz göze olması mümkün mü? Travmatik bir süreç bu.Yeni ilişkiler yerine gezsin ,tozsun, arkadaşlarıyla eğlensin. İnsan doğum yapınca , hamile kadın gördümü içi bir hoş oluyor oyle bir şey işte,eğer rahatlayacaksa otursun kendine dua okusun geçer yani......

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X