Göz Makyajı kıyafetime göre hangi farı seçmeliyim

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaslar iyi aksamlar ben bugun mavi eflatun ve gri eyleiner aldim hangi renk far kullanabilirim o renklere yardiminizi bekliyorumn lutfen optum kib
arkadaslar yani gri renke ve mavi eflatun renke hangi renk gider yardimizi bekliyorum opuyorum giye renk bulmak kolay her enk gider ama maviye ve eflatuna zorlandim arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum

• Konu Sahibi EU1
Mavi eyeliner'a mavi, lacivert far ve lacivert rimel kullanabilirsin. Eflatun eyelinera da pembe, fuşya far kullanabilirisin yine onda da lacivert rimel kullan çok farklı gösteriyor lacivert rimel.

• Konu Sahibi EU1
bence kıyafete göre far seçilmez hangisi yakışıyorsa onu yapmalı

• Konu Sahibi EU1
bence kıyafete göre makyaj yapılır bir bütünlük oluşturması lazım öteki türlü gök kuşagı gibi olur ....tabii herkesin zewki kendine..

• Konu Sahibi EU1

katılıyorum bayana çok tecrübeli anlatmışa.s

• Konu Sahibi EU1

çok açıklayıcı yazmışsın arkadaşım tebrik ederim,çok teşekkürler.kafamda oturtana kadar bu seçenekleri iki kez okudum üstüste yalnız,matematik problemi gibi sırnaşık şey yazdıklarını dikkate alıcam canım harikasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…