Göz Makyajı kıyafetime göre hangi farı seçmeliyim

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
E

EU1

Ziyaretçi
arkadaslar iyi aksamlar ben bugun mavi eflatun ve gri eyleiner aldim hangi renk far kullanabilirim o renklere yardiminizi bekliyorumn lutfen optum kib
arkadaslar yani gri renke ve mavi eflatun renke hangi renk gider yardimizi bekliyorum opuyorum giye renk bulmak kolay her enk gider ama maviye ve eflatuna zorlandim arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum

Mavi eyeliner'a mavi, lacivert far ve lacivert rimel kullanabilirsin. Eflatun eyelinera da pembe, fuşya far kullanabilirisin yine onda da lacivert rimel kullan çok farklı gösteriyor lacivert rimel.

bence kıyafete göre far seçilmez hangisi yakışıyorsa onu yapmalı

bence kıyafete göre makyaj yapılır bir bütünlük oluşturması lazım öteki türlü gök kuşagı gibi olur ....tabii herkesin zewki kendine..

MERHABA CANIM GEÇ GÖRDÜM ÇAĞRINI KUSURA BAKMA mavi tonlarında aldığın her far mavi eyeliner ile kullanılabilir, ama eğer pembe tonlarıyla kullanmak istersen mavi rimel ile desteklemen gerekecek...yine lila ve mor tonları ile rahatlıkla kullanabilirsin tabi mavi rimel destegiyle...
eflatun eyeliner için iki şansın var: ya lila tonları ile kullanacaksın yada çok açıkolan krem veya beyaz far ile aydınlatıp tek eyeliner kullanacaksın. sakın pembe ve tonları ile kullanma ve mutlaka kahve rengi bir rımel uygula.
gri eyelinere gelince: bu biraz farklı eyelinerinin yapısı çok önemli, eger metalik gri ise, mavi pembe gri ve siyahin tonları dışında kullanma... ama mat ise problem yok her renkle uyum sağlayacaktır.( unutmadan eger gri eyelinerini kullanacaksan kahve tonlarından uzak dur, ve rimel olarak mavi veya siyahı tercih et) umarım yardımcı olabilmişimdir...

katılıyorum bayana çok tecrübeli anlatmışa.s

MERHABA CANIM GEÇ GÖRDÜM ÇAĞRINI KUSURA BAKMA mavi tonlarında aldığın her far mavi eyeliner ile kullanılabilir, ama eğer pembe tonlarıyla kullanmak istersen mavi rimel ile desteklemen gerekecek...yine lila ve mor tonları ile rahatlıkla kullanabilirsin tabi mavi rimel destegiyle...
eflatun eyeliner için iki şansın var: ya lila tonları ile kullanacaksın yada çok açıkolan krem veya beyaz far ile aydınlatıp tek eyeliner kullanacaksın. sakın pembe ve tonları ile kullanma ve mutlaka kahve rengi bir rımel uygula.
gri eyelinere gelince: bu biraz farklı eyelinerinin yapısı çok önemli, eger metalik gri ise, mavi pembe gri ve siyahin tonları dışında kullanma... ama mat ise problem yok her renkle uyum sağlayacaktır.( unutmadan eger gri eyelinerini kullanacaksan kahve tonlarından uzak dur, ve rimel olarak mavi veya siyahı tercih et) umarım yardımcı olabilmişimdir...

çok açıklayıcı yazmışsın arkadaşım tebrik ederim,çok teşekkürler.kafamda oturtana kadar bu seçenekleri iki kez okudum üstüste yalnız,matematik problemi gibi sırnaşık şey yazdıklarını dikkate alıcam canım harikasın.

X