Kitap çekilişi

elenaferrante

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2013
6.584
10.892
Kızlar gunaydin. Nasılsınız? Ben uzun zamandir yoktum ortalikta. Agustosta düğünüm oldu evlendim. Allaha sukur mutluyum yeni hayatımda. Evimde intetnetim yok. Giremiyorum hic buralara. Ama artık canıma tak etti.

Simdi dicem ki eski konularima bakarsaniz da görürsünüz burada bir kitap çekilişi yapmış idik. Çok güzeldi. Gene mi yapsak acabaaaa?

Biz kitap kurtları biliriz ki kitaplar bizim her şeyimiz ve bizi en mutlu eden hediyeler kitaplardir.

Gene çekiliş yapsak. Hem yılbaşı hediyesi olur.

Başlatıyorum. Katılım olursa devam ederiz.

Şimdi minik bir kural listesi yapalım.

1. Süre. 1 hafta katılım ve tanitim süresi. 05 aralığa kadar herkes AD SOYAD ACIK ADRES VE TELEFON NUMARASI olacak sekilde bana kişisel bilgilerini özel mesaj atsin. Bilgiler kesinlikle bende gizli kalacaktır. Sadece hediye alacak kisiye verecegim

2. Çekiliş: 06 aralık günü cekilis yapcam ve kime kimin çıktığını telefonla ya da buradan özel mesaj yolu ile bildirecegim

3. Tanıtım: ayrica bir tanıtım konusu olacak ve herkes orada aşağı yukarı tarzini anlatacak. "Ben Hakan Günday kitaplarini hic okumadım ve çok merak ediyorum, tarihi kitap seviyorum" gibi. Ayrıca 3 kitapla sınırlı tutalım hediyemizi. Kimseyi zorlamayalim

4. Tanışma kaynasma: bu başlık altinda sohbet edelim ki bir bag kurulsun aramizda, kimse kopya vermeden katilimizi tahmin etmeye çalışalım.

5. Kargo: 06 aralıkta çekiliş olacagina göre bir 10 gün bize yeter galiba. Aralık 15 e kadar kargolari göndermiş olalım. Kargolar gonderici odemeli olsun. Ve yurtdışı katilimci olmasin dersek ayip mi olur. Kargoda problem olur çünkü

6. Hediyeler: bence hediyelerimiz fotoğrafını da paylaşmak gonderenimize güzel bir jest olacaktır.

Sevgiler

Son düzenleyen: Moderatör:
fatos hayırlı olsun bu arada.

gecen defa katılmıştım.
cok güzeldi. bende evlendim eşimin o kadar cok kitabı varki.
oku oku bitmicek bi kütüphane beni bekliyor.
size iyi eglenceler. bi yazayım dedim

fatos hayırlı olsun bu arada.

gecen defa katılmıştım.
cok güzeldi. bende evlendim eşimin o kadar cok kitabı varki.
oku oku bitmicek bi kütüphane beni bekliyor.
size iyi eglenceler. bi yazayım dedim

Aa hayırlı olsun sana da.
Bizde de çok kitap var aslında ama ne kadar çok okunacak kitap olsa da yeni kitaplar hediye almak ve kütüphanenin kabarmasi harika bir şey.

kızlar bende varım ya.
ay keske başka bişey isteseymişim:)
kaçırmadım umarım..

Yaa ben de katılmayı çok isterdim ama nişan hazırlıklarım var o yüzden çekilişe vakit ayıramam. Bir dahaki ne zamana olur?

Hayırlı olsun nişanın. Ne zamanki? Cok vakit ayıracak bir şey yok. Birazdan açacağım topikte ki linkini de burdan paylasagim hangi tarz kitaplar okursun. Hangi yazarları merak ediyorsun gibi kendini ifade etmen bana da özel mesajla isim soyisim adres telefon bilgilerini yollaman simdilik yeterli. Cumartesi de çekiliş olunca sana haber vercem ve bir hafta 10 gün gibi bir surede kitap alip kargolayacaksin
Yaa ben de katılmayı çok isterdim ama nişan hazırlıklarım var o yüzden çekilişe vakit ayıramam. Bir dahaki ne zamana ol​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…