kisti olup sezeryanla doğum yapan ve kisti alınan var mmı??

pembekzm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2009
211
7
sağ ymurtalığımda 7 cm kist var maalesef doktor doğum sırasında kistin alınbileceğini söyledi b durumu yaşayan var mı zor mu???

Bende 6 cm kistle hamile kaldim gerce daha 6 haftalik allahin izniyle dogumda bende kisti aldirmak isterim ama iyi bir doktor bulmam gerek. Siz hangi ildesiniz doktorunuz kimdir ?

canım ben ankaradayım bi polikinliğin doktorna gidiyorum bende doktor arıyorum ilk doğumu etlik zübeyde hanımda yaptım o zaman özeline gittiğim doktor da vardı ama o doktora gitmek istemiyorum kistin bebeğe bi zararı olur muymuş? doktor bilgi verdi mi bu konu hakkında

benimde 5 cmlik kistim vardı zaten kist tedavisi görüyordum doğum kontrol hapıyla tedaviyi bıraktım üç ay sonra hamile kaldım kistim duruyordu sağ yumurtalığımda doğumum maalesef sezaryanla olmuştu ve kistim zaten patlamış hamilelik esnasında doktorum sağ yumurtalığına bir şey yapışmış onu alıyorum kontrole göndericem demişti bende kistim vardı o patlamıştır dedim öyle de olmuş zaten.

canım ben ankaradayım bi polikinliğin doktorna gidiyorum bende doktor arıyorum ilk doğumu etlik zübeyde hanımda yaptım o zaman özeline gittiğim doktor da vardı ama o doktora gitmek istemiyorum kistin bebeğe bi zararı olur muymuş? doktor bilgi verdi mi bu konu hakkında

Hic bilgim yok canim cikolata kisti benimkisi hamilelikle geriler demisti doktor.insallah oyle olur.

X