Kist sorunu!!

elinay19

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2015
1.188
716
32
Merhabalar 7 ay önce bir düşük yaptim ve 4 aydir çocuk istiyoruz bu ayda hamile kalamayinca doktora gittik ve 5mm çapında kistim oldugunu öğrendim doktor bundan sonra 2 ay boyunca cocuk meselesine ara vermemiz gerektigini soyledi yalniz yumurtlama donemindeydim kistim var ama yinede hamile olabilirsin dedi doktorum kasiklarimda agri ve batma var bu agri ve batmalar kisttenmi kaynakli birde doktorum söktürucu ve dogum kontrol hapı verecek ama ben korkuyorum bu haplari kullanmaya aranizda bu konu hakkinda bilgi sahibi olan birir varsa yardimci olabilir mi simdiden teşekkürler

Merhaba bende bu ay kontrol için gitmiştim 4 cm kistim varmış doğum kontrol hapı verdi kullansam mı bilemedim. Bu ay olmaz kist düşmesi lazım dedi. Artık beklemek de istemiyorum. Sen hamilesein sanırım. Kist varken mi oldu

Evet canim kistim vardi ogrendigimiz ay hamile olmusum

Ben şuan adet dönemindeyim adetle atılmadı sanırım 4 gün çünkü doğum kontrol hapı verdi düşmesi için içsem mi karar veremiyorum kist olsada hamilelik olabilir diyorlar. Doktorum da kullan dedi. Şimdi bu ay öle gececek gelcek ay bundan etkilencek olmıcak yine zaman kaybı diye düşünüyorum. Ne yapsam??

Sakin oyle bir ihtimalin varsa yapma kist kaybolurmus hamilelikde

Canim suan kistin duruyormu yumrtaluginda bende 8 cm olusmus yumurtlama tedavisi sirasnda yumrtann birisi asiri buyumus catlamamis dr patlayabilir dedi cok korkuyorm

Canim suan kistin duruyormu yumrtaluginda bende 8 cm olusmus yumurtlama tedavisi sirasnda yumrtann birisi asiri buyumus catlamamis dr patlayabilir dedi cok korkuyorm
CNM HİÇ MERAK ETME BENDEDE 7 CM OLMUŞTU BENDE KORKMUŞTUM SENİN GİBİ 1 AY DOĞUM KONTROL HAPI KULLANDIM HEMEN GEÇTİ HEMDE HORMONLAR DÜZENE GİRİYOR REGL DÜZENLENİYOR

CNM HİÇ MERAK ETME BENDEDE 7 CM OLMUŞTU BENDE KORKMUŞTUM SENİN GİBİ 1 AY DOĞUM KONTROL HAPI KULLANDIM HEMEN GEÇTİ HEMDE HORMONLAR DÜZENE GİRİYOR REGL DÜZENLENİYOR
Ama canim ben hamileym ilac kullanamiyorm ki patlar diye korkuyorm

Suan acikcasi bilemiyorum gecen gun baska doktora gitmistik keseyi görme heycanina kapilip unuttum persembe gunu kendi doktoruma gidecegim bakalim ne olcak bende cok korkuyorum arada agri yapıyor

HEEE HAMİLEMİSİN PARDONN CNMM AMA HAMİLELİKTEDE KENDİLİĞİNDNE HORMONLARIN ETKİSİYLE ERİYOMUŞŞ SÖLEDİMİ DOKTOR BÖLE BİŞİ
Yok soylemedi takip edecegiz dedi ama bende keseyi gorme heyecanindan dogru duzgn soramdim sadece patlayabilir patlarsa ameliyat dedi

Ne kistiydi peki??? Bnde ki de çikolata kisti ve 11cm. Patlayabilir organlarına yayılır dedi yada büyümeye devam ederse yumurtalığına yapışır, tek yumurta kalabiliirsin dedi doktor. Özelden hangi markanın halını kullandın yazabilir misin?

ÇİKOLAYA KİSTİ FARKLI BİŞİ CNM BENİMKİ FOLİKÜL KİSTİYDİ ÇİKOLATA KİSTİNDE TEDAVİ NE ŞEKİLDE OLUR BİLMİYORUM AÇIKÇASI

mrh tatlım. kistle ilgili bende sorun yasıyorum. 2 cm kist var diye diana 35 verdi. 2 gün önce bitti ama regl olmadım. arada 1 2 seferde çok baş agrısı yaptıgı için ara vermiştim. 7 cm büyük bi kist 1 aylık ilaç kullanımı ile geçti mi

benimde 6,5 cm idi okadar büyükki sürekli idrara çıkıyodum ama 1 aylık yasmin kullanımı ile tamamen erimişti

benimde 6,5 cm idi okadar büyükki sürekli idrara çıkıyodum ama 1 aylık yasmin kullanımı ile tamamen erimişti
maşallah canım. bakalım adet olunca gitcem tekrar. çocuk istiyoruz bu kisti eritmeden hareket edemeyiz tehlikeli dedi doktor. hatta çocuk olmasına da engelmiş. ama okuduğum bazı msjlarda kist varken bile hamile kalanlar var.. kafam çok karıstı

Alkalisi yüksek su bol bol ve karbonatlı soda içtim benim 4 cm kist yok olmuştu birde karın ve bel bölgesine çörekotu yağı sürmüştüm hem iltihabı da alıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…