Kist, regl gecikmesi

atlasokyanusu

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
141
95
25
Merhaba arkadaşlar, en son 5 haziranda regl oldum normalde de 40 45 günde bir regl oluyorum ama bugün son regl tarihi üzerinden neredeyse 2 ay geçti doktora gittim 4 cm yumurtalık kistim olduğunu söyledi tarlusal verdi kullandım 4 5 gün geçti ama hala regl olmadım kan testi verdim 0.01 çıktı geç döllenme olabilir mi diye düşündüm bu konu hakkında fikri ya da bilgisi olanlar yorum yapabilirlerse sevinirim .

Tarlusaldan sonra 4. Gün olmuştum ben

Tarlusaldan sonra 4. Gün olmuştum ben
Tarlusal sizde bir yan etki yaptı mı bende ilaçtan sonra aşırı bi sinir olma hali var regl öncesi de olurdu böyle ama yan etkilerine baktığımda da bunu gördüm ve doktor bana ilacı vermeden kan testi yapmadı ben ilacı kullanmaya başladıktan sonra kendim gidip kan verdim

Bende yan etki yapmadı. Benim doktorum önce betahcg bakıp öyle vermişti. Ama bu ay kimyasal gebelik yaşadım o sıra öğrendim ki yeni bir kistim daha oluşmuş. Senin kistin ne kadar boyut olarak

Tekrar doktora gittim bu doktorum kistin kanamalı bir kist olduğunu söyledi gebelik testi yaptı ilaç kullanmam için her ihtimale karşı 2.30 çıktı negatif bu sefer farklı bir ilaç kullanıcam tarlusal etki etmedi bende. Sol yumurtalığımda 4 cm sağ yumurtalığımda küçük küçük bir çok kist varmış polikistik over var zaten

Aynı şeyi yaşayıp okuyanlar varsa diye yazıyorum bugün yeni ilaca başlayacaktım tarlusal etki etmedi diye düşündüm ama bugün regl oldum

Öncelikle merhaba geçen yaz 5 cm kist denildi banada çok şiddetli ağrım vardı bir sürü doktora gittim tarlusal kullandım sonra adet oldum adetin 3. Günü dienelle diye bi ilaca başlanmam söylendi doğum kontrol hapıymış bende başlamak istemiyordum başka bir doktora gittim kullanmana gerek yok dedi doğum kontrol hapını adetin bitince kist gidicek dedi dediği gibide oldu adetimin 2. Günü çok şiddetli bir ağrı yaşadım hatta patladı diye korkmuştum çok kanamam oldu ve 5. Günü kontrole gittiğimde bitmişti böyle bir durumda iyi bir doktor seçimi çok önemli

Bu yazdığınızıda şimdi gördüm istanbul içindeyseniz ya da antalya gürkan zorluyu öneririm kendisi çok iyi bir doktordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…